PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od kregan »

I tu oduševnělá tvář lze na netu dohledat. Tomu se člověk v on-line světě neubrání.
Pravda, že dávat neanonymizovaný fotky sem není nejlepší nápad.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od DeadMan »

A v čem je to tady tak jiné než knife, střelectví, lukostřelec, tuning fórum, bike fórum, myslivost, rybaření, outdoor fórum a já nevím co ještě, kde lidé dávají fotky z akcí atd.

Tímto přístupem akorát potvrzujete mínění lidí o podivínství, sektářství, temné síle Aštara Šerana ........

Normálně diskutujem o běžných věcech a děláme co nás baví v rámci platného zákona.

Pokud by to bylo za hranou, tak už to tu dávno někdo "zavřel" a všechny uvěznil v hladomorně :roll:
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od Fabulous »

Pro státní orgány je samozřejmě identifikace většiny uživatelů Rozpadu otázkou minut. Jde spíše o ochranu před pošuky, tipaři a jinými existencemi. Hele, to je náš soused! A má kvér. A zásoby. A...

A je to zde OT.
postak
Příspěvky: 84
Registrován: 23.03.2013 10:26
Pohlaví: muž

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od postak »

Naštěstí účastníci nejsou schizofrenní a dobře se bavili v dovednosti která může být i rozpadlikum užitečná.

Těm co mne kontaktovali jsem poslal další plánované akce. Toto vlákno je tímto už zbytečné a může s ním být naloženo jak je potřeba.

Jsem i v jiných skupinách které pořádají i jiné akce a semináře ale protože se platí náklady za instruktory a je to v naší Moravskoslezské prdeli tak nemám odvahu pozvat.
postak
Příspěvky: 84
Registrován: 23.03.2013 10:26
Pohlaví: muž

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od postak »

Tak je to tu zase nyni v neděli opět Pacalůvka U dvou písařů pořádám PRAKYADU nyni už i s profi terči a sklopkou aby ste si sami zkusili svým prakem a svym střelivem, kdo nemá tomu půjčíme s kamarádem Wildou svoje na závěr zase zkusíme prostřelit čelní sklo vozidla takýe vemte rodinu a stavte se třeba i na kole od 14 hodin v sobotu 14.9.2019 , na akci přijedou i amaterští střelci z jihu a povykládají jaké to bylo na mezimárodní soutěži v Italii Irsku a dokonce v Číně kde se dva češi pokusili zaujmout.

odkaz mista
https://mapy.cz/s/puredekujo

PRO admina akce neni komerční ale je v baru u přehrady aby si každy mohl dát kafe, pivo.....
postak
Příspěvky: 84
Registrován: 23.03.2013 10:26
Pohlaví: muž

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od postak »

Letošní akce by měla otevřít dveře těm kdo mají zájem se ušastnit i amaterských soutěží kterých je po republice již více poslední velká akce byla v Jihlavě .

Standartni střelivo je ocelová kulička 8mm ale jsou zde tymy kteří trénují a preferují olovo, nebo jsou zajímaví borci co střílí i sekaným železem nebo matičkami.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od Fabulous »

Ten děsivý pravopis mi rve oči. Pokud dělám nábor a chci prodat pár praků, tak to nechám alespoň napsat středně pokročilému žáku 5. třídy ZŠ. :ne
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od DanBlack »

Hlavně když nechá titulek rok staré akce, to moc lidí nedorazí... :x
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
postak
Příspěvky: 84
Registrován: 23.03.2013 10:26
Pohlaví: muž

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od postak »

neměl jsem odvahu založit novou akci a opravit stary ttitulek neumím, akce proběhla uspěšně, tento vikend jsou velké závody v Jihlavě
salám
Příspěvky: 107
Registrován: 17.07.2013 8:06
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od salám »

Ahoj, kde presne v Jihlave? Jsem Jihlavak a pokud by byl cas tak bych se prisel mrknout.
Diky
postak
Příspěvky: 84
Registrován: 23.03.2013 10:26
Pohlaví: muž

Re: PRAKIADA neděle 26.8.2018 v 15 hodin pozvaní

Příspěvek od postak »

sportovni hala SK Jihlava ul Okružní 12.10. od 9 hodin vice maji na fb
Odpovědět