Úplně OT, že se jinam nehodí

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od golem »

Nerezová mísa v 17. století? Nevím nevím... 8-)
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od devlop »

no, je to takový sranda test. Tu mísu zařadili v důležitosti před kompas :lol: To s píše řádí okurková sezóna i na lihovkách.cz

jinak jen info, dohra s STK, ani po "přemlouvání" a vychlazení klimoškou nepomohlo (a to tam byl s autem servisák a ne já) a v závadách B mám jednu položku "Počítadlo ujeté vzdálenosti zjevně nefunguje", protože ho nemohli fotáčkem vyfotit (pár čísel se alespoň ukázalo ale ne dostatečně). Budu řešit takto jednoduše https://www.youtube.com/watch?v=QOiU1HP2_uI (pásek s kontakty za pár stokorun)

dovětek:
při brouzdání na trubce jsem náhodou našel jedno video z auto.cz, kdy odborník představuje první Fábii s neuvěřitelným nájezdem 1,2mil Km (služební auto), ale jinak v dobrém stavu a pravidelně servisované v autorizovaném servisu Škoda (dvě servisní knížky nestačily, tak to už pak jen zapisovali do registru :-)). Prý jen jediná drobná chybka - počítadlo km ukazuje -----, protože není na 7 míst.
Takže letos toto auto (jinak po technické a emisní stráce OK, v době natáčen videa ještě na STK tato kontrola nebyla) mohou rovnou odepsat a sešrotovat, kvůli displeji už nikdy neprojde STK. Fakt výmysl debila.
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Cep »

Když předřadili mušketu sekyře, tak jsem to zabalil...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Rafael »

Tapeta na plochu pro psí rozpadlíky:
Obrana domu při přestřelce.jpg
Obrana domu při přestřelce.jpg (13.13 KiB) Zobrazeno 7568 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Lyster »

Nechci ZATÍM zakládat nové vlákno, protože nevím, co si o tom mám myslet. Ale musím říct, že mě to hodně zaujalo, ale rád bych znal nějaký názor dalších lidí.

ZEM-DOM. https://web.zemdom.org/

Zaujala mě ta divize S.O.B. těm "militantnějším" by se asi líbila ta divize Z.D.

Máte někdo nějaké informace o této organizaci?
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od OldSoldier »

Neznám, jediné, co se mi podařilo dohledat, ze ten web běží na ruských serverech, což mě překvapilo. Neberu to politicky, ale takticky, protože v případě problémů by mohla být konektivita ven ze země omezena a pokud mají svou komunikační strategii založenou (i jen z části) na emailech, nepřijde mi to rozumné, ale to je asi jen drobnost.

Kdyz jsem googloval, narazil jsem na pár přednášek předsedy tohoto spolku, tady je jedna z nich. Nic z toho mě nepřesvědčilo o nějaké smysluplnosti jejich činnosti.

Obecně to vypadá tak, že si parta chlapů hraje na vojáky a tváří se u toho důležitě, ale reálný dopad veskrze nula. To se ale může změnit ve chvíli, kdy se konečně dokončí a uvede v platnost "národní bezpečnostní strategie státu", které na spolky podobného typu bude hodně sázet.
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Nicotinick »

Banda obtloustlejch čůráků v maskáčích z armyshopu, co se na FB akčně fotí se vzduchovkama a vymýšlí nášivky. Bývalí lampioni z ČSLA. Proboha :head
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Lyster »

2019-07-31 – Studio Beta – Aleš Přichystal. Náčelník štábu Zemské domobrany.
http://svobodne-radio.cz/2019-07-31-stu ... domobrany/
Yeah
Příspěvky: 137
Registrován: 05.03.2015 21:12
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Yeah »

Četl někdo tu jeho knihu? Problém těch domobran je, že za normálního stavu jsou k ničemu a ve chvíli kdy dojde k nějakému kníku natolik velkému, že domobrany dostanou zelenou od státu na obranu/případně bude tak velkej kník, že si zelenou dají sami, se jejich domobrana změní v řádění pološílené bandy chytající domělé odpůrce/kolaboranty případně osoby kteří onen kník podle nich způsobili, příčemž profil těch lidí bude smaozřejmě vzhledem k volnému náboru a cílové skupině trpět komplexem moci nebo božství... Já sem obrana já mám kvér, já to řikal už před lety a já teď budu soudce i vykonavatel.

Jak tady někteří znají můj názor na ozbrojené složky obecně, tak tyto domobrany jsou nyní o ničem, ale jakmile dojde k tomu, že se dostanou kté "zelené" tak je to dle mě ještě větší průser než řádíc ozbrojené složky.

Z poslechu té dvouhodinky z odkazu na mě náčelník onoho štábu rozhodně nepůsobil jako osoba která by si lámala hlavu s takovýmito hypotetickými čistkami, a to je klasická cesta do pekel. Obecně povídání bylo o tom spolku celkem okrajové a směrovalo spíše k individuální "připravenosti" jednotlivých osob o čemž zase ono povídání bylo nulově přínosné, v rámci v podstatě mějte vodu, mějte jídlo.
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Radek07 »

https://www.msn.com/de-de/nachrichten/p ... smsnnews11

Máte rádi adrenalin - kupte si elektroauto :ne
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Lyster »

K soše maršála Koněva se přivázal muž. Hlídce řekl, že se dlouho nezdrží
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/konev ... zpravy_zuf

Vážně netuším, do jakého vlákna to dát.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od bivoj »

Radek07 píše:https://www.msn.com/de-de/nachrichten/p ... smsnnews11

Máte rádi adrenalin - kupte si elektroauto :ne
Jak bude narůstat poměr elektromobilů, tak úměrně tomu bude přibývat i jejich nehod. A přes lživé tvrzení ekofanatiků, že elektromobily jsou při nehodě na požár méně náchylné jak vozy na benzín (ve skutečnosti je to, už jen z princiou současně používaných li-on baterií, přesně naopak) bude přibývat i hořících a vybuchujících elektroaut. Nicméně dokud se v nějaké takové rakvi neusmaží pár vrcholných politiků EU, tak nám budou cpát elektromobilitu horem dolem. (A ono neusmaží, neboť ti politici si kupodivu vozí prdele v silných benzínových limuzínách...)

Ono elektroauto ani nemusí do ničeho narazit, počet samovznícení je alarmující sám o sobě - viz např. toto video: https://www.youtube.com/watch?v=sAQlLu5 ... tu.be&t=77
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od golem »

A neseděl v tom starosta Varšavy? :lol:
(Příznivci Červeného trpaslíka pochopí, pro ostatní: ne, nemám tři promile v krvi 8-) )
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Lyster »

Mám prosbu, nemáte někdo odkaz na takový srandovní spot, jak jeden člověk přijde převlečený jako terorista IS na maškarí párty a všichni ho odsuzují a nechtějí ho pustit dovnitř? Asi tu bude možná taky někde na fóru odkaz, ale netuším, jak to najít.
voron
Příspěvky: 81
Registrován: 15.11.2016 16:49

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od voron »

Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Václaf »

Dobrý,hitler nevadí,kukluxklan nevadí,pedofilní farář taky ne,ale chudák terorista má po zábavě :rofl :rofl :rofl
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od DanBlack »

------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Yeah
Příspěvky: 137
Registrován: 05.03.2015 21:12
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Yeah »

Daří se mi v práci "obracet " mraky lidí proti EU. Vlastně EU je obrací sama proti sobě, já v tom jsem prakticky nevinně. Krásný příklad toho jak je ovcím všechno u prdele, dokud se něco nedotkne přímo jich konkrétně. Potěšující, že stačí jen malinkej dotek. Máme projekt v jedné nadnárodní fabrice který se dotýká napříč sekcemi od kancelářských, přes IT až po výrobu. Výsledek projektu je úplně k hovnu, pouze nasírá všechny lidi okolo, jelikož se jedná o úpravu jsitých mašinek aby splnovali GDPR. Pro koncového uživatele to znamená zdržení na každou operaci s mašinkou cca 5s když všechno klape, pro firmu obrovské náklady za úpravy a pro EU tisíce nasranejch lidí, jelikož jakmile se dovědí, že mají více práce z diktátu EU která dopadá napřímo na ně konkrétně, oh ta nálada a slova pak lahodí mému sluchu ; )

A pak tu mám jednu Tokarevovu zajímavost. Mám rozečtenou knihu Tiger v bahně, jedná se o vzpomínky skopčáckého tankového esa Otto Cariuse z válečného období. Popisuje zde jak byl raněn na východní frontě při průzkumu. Vjel do vesnice a Rus na něj spustil palbu ze samopalů, neupřesňuje jakých, ale předpokládám špaginy. První dostal do stehna a ta mu přerazila kost. Druhou do paže a 4 do zad. Následně ho šli "dorazit", nicméně se objevily skopčácké tanky a Rusové se zdekovali kromě jednoho, který do něj ještě střelil z pistole. 2x minul a třetí prošla krkem. Carius sice popisoval, že nebyl příliš schopen aktivního pohybu a pociťoval jen bezbolestnou příjemnou únavu, ale jakmile dorazily tanky, dokázal ještě celou cestu do týla na korbě tanku komunikovat a dávat rozkazy. Z fotek to byl takovej vejchrtek 70kg. Naprosto neuvěřitelný příběh.
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Radek07 »

Ano, je škoda, že toho skopčáka nedorazil, ale ta knížka může být dobrá.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Lyster »

Dělníci našli u benzinky leteckou pumu, policie zavře rychlostní silnici
https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/lib ... pravy_jape

To by mohl být dobrý ohňostroj.
Odpovědět