KAM EMIGROVAT?

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od bacil »

Halusiak: tak ať napřed mají míň dětí černoši. Až budou mít průměr 1,5 na rodinu, tak můžeš říkat něco o tom, aby jsme měli míň dětí my.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
d-s
Příspěvky: 810
Registrován: 18.10.2015 22:40

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od d-s »

Hohepa píše:Mně by se líbilo v Čechách. Jen odsaď vypráskat Marxisty. Jak ty starý, tak ty mladý.
K tomu sa neda moc dodat.

A k tym emigraciam... ako to chcete realizovat?
Lebo napr US na nas necaka s otvorenou narucou.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Václaf »

Zůstat tady a nedat jim to
Čechy čechům !!!!!
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Hohepa »

:yes
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od golem »

:yes
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Nicotinick »

:yes
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
drigon
VIP
Příspěvky: 2949
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od drigon »

:yes :clap
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Bill Masen »

:yes a taky vypakovat okupanty, takže ne odejít z EU, ale UE odejít od nás. :clap
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Haluziak »

d-s píše:
Hohepa píše:Mně by se líbilo v Čechách. Jen odsaď vypráskat Marxisty. Jak ty starý, tak ty mladý.
K tomu sa neda moc dodat.

A k tym emigraciam... ako to chcete realizovat?
Lebo napr US na nas necaka s otvorenou narucou.
Tak prvním krokem bude vyhrát ve sportce :D Resp v EuroJacpotu :D
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od krvfx »

Já bych emigroval pouze v případě, že bych se stal náhodou miliardářem. A i tak by to nebyla emigrace, ale více sídel různě po světě a soukromý tryskáč:)

Progresivní levice je i můj nepřítel. Proto aktivně bojuji proti.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Haluziak »

Tohle už je OT ale navážu na ten tryskáč :D S cenami letících prostředků je to tak na pytel, že ani ten borec co vyhrál ty dne mld v EJ si podle mně nemůže koupit rozumné letadlo nebo vrtulník a provozovat ho :D

Na netu se dají sehnat informace kolik třeba stojí HUEY nebo blbý Antonov AN-24 co měl Sly v Expendables. A co teprve stojí letová hodina spojená se servisem etc etc. A to není žádný LearJet.

Ale jo vyhrát 2mld v EJ tak se snažím koupit nejaký ranšč ve Wyomingu nebo Monatně. Nějakých rozumných 150-250 km od nejbližší další usedlosti.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Matěj »

Já se něco tedy nacestoval, i pracovně jednu dobu, různé státy, viděl jsem kde co. Celkově jsem strávil v zahraničí, kdybych to sečetl i pár let. Na spoustě míst se mi líbilo, ale pokaždé jsem se rád vrátil do toho "svého" maloměsta na malinkaté Moravě... Nešel bych pryč ani za nic. :)
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od mukl »

Zlatá slova! Tesat do kamene! Jsem byl nejdýl měsíc v kuse z republiky...a když jsem se pak vracel, tak mi skoro ukápla slza....
Uživatelský avatar
richard.r
Příspěvky: 72
Registrován: 06.02.2016 6:56
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od richard.r »

Z duplicitního (smazaného) vlákna:
jerry.mysak píše:Vzhledem k tomu že se u nás pro svobodymyslného člověka téměř přestává dát žít, je pomalu čas uvažovat kam vypadnout. Židé co zavčasu vypadli z Německa přežili, my jsme v podobné situaci.

Evropa je v hajzlu, levicový marxisti (zelení, piráti a podobná verbež) se roztahují a kecají do všeho a vše by zakázali. Bohaté státy jako USA jsou taky mimo hru dokud tam bude Biden. Asie taky není úplně terno, ale sem tam by se místo dalo najít.

Ideální místo pro emigraci by mělo splnovat několik podmínek:

-Měl by to být relativně chudý stát, aby se někomu nezachtělo udělat převrat kvůli ropě, rudě a pod.
-neměli by tam bejt ručníkáři. I když je většina OK, jeden nikdy neví kdy jim hrábne a půjdou Aláhovi udělat dobře
-stát by tam měl minimálně kecat lidem do života (proto chudý region)
-minimum levičáků, feministek a jiných dobroserů
-neměli by lidem kecat do zbraní víc než je zdrávo
-možnost pěstování rostlin a chovu dobytka
-poblíž ( do 50-100 km) by mělo být větší městu kvůli doktorům a nákupům

Dávejte tipy a já se je pokusím rozcupovat.

Ale mám dojem že zeměkoule je nějaká malá
S rizikem, že ti budu trochu plevelit vlákno... to jsi teda dobrý (myslím vážně, žádná ironie), že můžeš takto uvažovat. Finanční zásoby asi dobrý, a žádný vazby na okolí.

Ideální země? Kdyby nebyla tak drahá, tak že prý Island, Grónsko. Vzhledem ke globálnímu oteplování.
Dále pak prý jižní amerika. Nějaká ta, relativně civilizovaná. Učit se španělsky, a tak...

Já... přemýšlel jsem o tom, a volím jižní čechy, dobré (až strategické) geografické umístění.
Vazby tam už bohužel mám, a finanční zásoby na občana ČR průměrný, tedy hodně slabý (ale to nemá asi nikdo, kdo v tomto státě nekrade). A jestli se tento cyklus zvrtne (na způsob great depression, která trvala 10 let), ještě se zařídit ani nestihnu. Možná cyklus další.

Nicméně, internety umožňují docela nezávislost na geografické situovanosti. Pokud máš nějaké digitální, ideálně technické schopnosti, můžeš je skrz internety nabízet do celého světa. Hledat způsoby. A zařidit si přísun, slušný peníz.
  • Zbraně... lze asi i řešit ne úplně oficiální cestou.
  • Levičáci... nechat je, ať se sami rozloží svojí absurditou. Moje vl. duševní zdraví a jeho zachování je mi cenější.
  • Když budeme finančně dále v pr**** a rozkrádáni (kmotrovství, východní evropa), švábi, ručníkáři, homo sapiens superior (n***i) sem nepáchnou. Podobného výsledku lze dosáhnout i vybudováním nějaké národní hrdosti (exekučně lepší, ale nereálné).
  • Osobně pak cílit co možná největší nezávislost na systému (soláry, v případě vl. půdy i pěstování potravin, vazby a specializace na komunitu v okolí; drahé kovy, rezervy vůči potentování systému).
  • Zvažuji, jak (jestli) má smysl i na mikroúrovni tvých přátel a známých budovat nějaké národní povědomí, hrdost, vlastenectví, a silné pravicové smýšlení. A skoncovat se švejky a čecháčky.
jerry.mysak píše: Ale mám dojem že zeměkoule je nějaká malá
Ano. a pak fenomén "white flight", zatímco švábi se exponenciálně množí, když jim dáš podmínky. A ono moc není kam utíkat.
Říkám celosvětovou politiku jednoho dítěte na to. Pak jsem za antikrista...
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od jerry.mysak »

richard
samozřejmě že vazby tu mám. Ale představa tohohle koncentráku když víš že je to všechno jinak mě těžce sere.

Ted je ještě šance za dobrý peníze prodat barák a vypadnout. Příští rok může bejt pozdě. A volby na podzim nic nezmění. Udělají hlasování poštou a Bába bude mít 50 procent.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od jerry.mysak »

když to vemu selektivně kam ne

Španělsko, Itálie, Portugalsko, Řecko jsou mimo kvůli černým inženýrům
Finsko, Norsko, Švédi to samý, navíc je tam zima
Balkán-tam vlítne turek jako první
Francie, Německo, Británie- to si to rovnou můžu hodit
USA, Bidenovi marxisti. Tam to půjde do kytek taky
Austrálie, N. Zealand , kanada -marxisti to už taky zkurvili
Jihoafrická republika- od tý doby co zrušili apartheid to s nima jde od 10 k 5
Severní Afrika je moc horká. Tam se to mydlí furt
Karibik- moc blízko USA

co připadá v úvahu:
Rusko- asi se skřípěním zubů ale asi jo
Jižní amerika- tam by se něco najít mohlo, ale nevím jak je to se zbraněma
jižní asie-moc lidí
Borneo, Sumatra ?

Zatím mi vychází asi nejlíp azerbajdžán a zanzibar
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Lyster »

Haluziak píše: 08.12.2019 17:20 Tohle už je OT ale navážu na ten tryskáč :D S cenami letících prostředků je to tak na pytel, že ani ten borec co vyhrál ty dne mld v EJ si podle mně nemůže koupit rozumné letadlo nebo vrtulník a provozovat ho :D
Jak zde již bylo psáno, je to OT, ale asi bych se spokojil s takovým L-410 UVP nebo do budoucna L-410NG... Servis tryskového letadla se asi prodraží no.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od bivoj »

Co takový Mongolsko? Obrovská země a celá "prázdná a pustá"... ;)
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Joe Azbest
Příspěvky: 918
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od Joe Azbest »

Teď je momentálně v kurzu Paraguay.
Mají i akci na občanství za bitcoin.
https://www.facebook.com/groups/bitcoin ... 9558506937
https://liberation.travel/paraguay/
Uživatelský avatar
richard.r
Příspěvky: 72
Registrován: 06.02.2016 6:56
Pohlaví: muž

Re: KAM EMIGROVAT?

Příspěvek od richard.r »

jerry.mysak píše: 23.02.2021 13:55 Ted je ještě šance za dobrý peníze prodat barák a vypadnout. Příští rok může bejt pozdě.
Jednou za život. Neříkám jo, neříkám ne... říkám, zvaž to...
jerry.mysak píše: 23.02.2021 13:55 A volby na podzim nic nezmění. Udělají hlasování poštou a Bába bude mít 50 procent.
Vrchní psychopat A.B. razí hodně východoevropský způsob vládnutí.
Můžeš buďto sázet na to, že zkape (je mu 67, a tihle agresivní "typ A" jedinci, selhává jim srdce), anebo že se to potká s dalším východoevropským zvykem -- že ho, konečně, někdo zastřelí.
jerry.mysak píše: 23.02.2021 13:55 když to vemu selektivně kam ne....
Sakra, to máš víc negativistický pohled na věc jak já. A to je už teda co říct...
Jsi OK? Jsi vpohodě? Kdyžtak řekni...

Případně ti můžu doporučit k přečtení tohoto týpka: https://www.amazon.com/Jack-Donovan/e/B ... scns_share
Becoming a Barbarian je dost dobrá knížka. Zvlášť pak, esej The Empire of Nothing.
Přečíst, promyslet, poreferovat...

Já bych, případně, nezanevřel na ČR a hledal druhý občanství. Možná ještě Montana, Idaho -- červený, prázdný státy. Ale to postrádá smysl, v tomto cyklu, že jo...
Odpovědět