Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Cena papíru, eventálně pro sběratele, kdybych prodával, tak to hodím na Aukro, nechávat oceňovat je ztráta času a peněz, taková raketa za to nebude, aby se to oplatilo...
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Patrol píše:Vyhrabali jsme doma mezi knihama propadlé státní dluhopisy. Nevíte někdo, jestli to má nějakou cenu? Nebo kde se poradit?
zrovna tady jim ten 1000 korunový chybí http://securityprinting.org/dluhopisy/0 ... -statu.htm
případně zkusit dotaz zde http://www.das-mcp.cz/muzeum/cz/aktuality
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vrbodol »

Souhlasím s Matějem. Pokut tě to pálí hod to na Aukro za cenu jakou si představuješ a uvidíš.Sice zrovna nedělám numismatiku a ceniny,ale tohle i když se ti to třeba nezdá je v žalostném stavu ( zohejbaný rohy,překládaný ,ušmudlaný v přehybech) .To tu cenu hrozně snižuje leda že by to byla nějaká echt série nebo ročník,ale i tak cena bude hrozně dole.Já trochu obchodoval s mincema a i když jsem měl třeba zajímavej ročník nebo mincovnu tak jakákoliv rýha nebo tuknutí snižovalo cenu tak na třetinu mince v pěkném stavu.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Dneska probehla dlouho ocekavana akce - stehovani akvaria do bytu... Akva 250*70*70 cm do prvniho patra. V 8 lidech a pomoci jednoho vysokozdvizneho voziku jsme to dali . Byl to mazec ale akvarko je uz usazene na miste. Neni nad to kdyz se plni zivotni sny ;)
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

To chováš vodní panu ? :rofl
Unese to podlaha ? Vždyť to bude po napuštění vodou tuna.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Tohle nove akva je na jeklovym stojanu a ten je kvuli rozneseni vahy uchycen do nosne zdi pres elkovy konzole. Hlavne je to par desitek, ci spise nejakou tu stovku let starej barak a dole je klenba tak to roznese... Teda doufam :D :D bude to na male rybky - asi amazonie (v teto nadrzi bude pekne hejno nekolik set neonek a podobne haveti). jinak uz mam jedno paludarko 2000l (ale tam je vody cca 150l). Myslim ze timto jsem uz asi skoncil ze mi nic jineho doma neprojde :lol:
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

dej si tam protiproud, můžeš tam plavat...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Tak jsem dnes po výzvě navštívil policii, odbor zbraní. Fronta na hodinu, ale palebná síla fronty byla víc než slušná. :chuckle
Prej se zpřísňovaly pravidla pro zápis do registru, takže třeba tam, kde nebyl uveden model zbraně se to muselo doplnit.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Matěj »

Překontroloval jsem si své PZ, jestli mě to nebude čekat a snad ne, model mám naštěstí všude. I když jsem si všiml, že u "druh zbraně" mám vedeno jak "kulovnice opakovací", tak "puška opakovácí". "Kulovnice" je ještě registrována dávno před CRZ, tak kdo ví jak to tam je. Snad to vadit nebude a ušetřím cestu. Snad jsem to nezakřil...
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Každopádně pokud to někomu z Vás přijde, tak si tam nejdřív zavolejte které zbraně chtějí vidět. Někteří tam měli i dvacet kousků.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

Tak dnes jsem byl vyvenčit některé svoje nové plastové přírůstky:
four glocks.jpg
S "novými" verzemi (v předchozím obrázku nahoře) to nejprve moc nešlo, a na 15m jsem se při takovém tom svižném plinkání (ani mířenka, ani rychlopalba) tak nějak pořád motal v černém na všechny strany (ano, ta strhnutá šestka je ostuda, vím...):
terc1.jpg
Ale pak jsme si na sebe tak nějak zvykli ;) :
terc2.jpg
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

IMG_20191129_1555009.jpg
Dneska jsme si udelaly bajecnou damskou jizdu :-D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Serža »

je vidět, na co se zaměřuješ :lol:
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

:-) byla jsem tam s kamaradkou, odchazela vychechtana a ptala se, jak si udelat zbrojak, hodne ji to chytlo :-) Kazdy zpusob dobry pro rozsireni nasich priznivcu :-) Na vedlejsim stavu byla mama s dcerou. Jedinej chlap byla obsluha :-D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Druhej vikend za sebou trosku vetsi nakupy a doplneni stavu zasob... Nakup byl docela v klidu ze jsem nikam nepospichal tak jsem se zameril na zbozi v akci (kdyz je v Nemecku nejaka akce na zbozi tak je skutecna a ne jako u nas) a dalo se peknych par desitek ecek usetrit... Pri vybalovani ve spizirne a pohledu na preplnene police me docela hral dobry pocit :D :D
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Yeah
Příspěvky: 137
Registrován: 05.03.2015 21:12
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Yeah »

Nebylo to zrovna dnes, ale dnes je trocha času. Uplně sem to nechtěl hrotit teď zrovna, ale sehnal jsem to za dobrou cenu, tak jsem ji tam nemohl nechat a udělal jsem si radost. I když je to opravdu už jen na hraní, a pro praktické využití po kníku mam asi rozumnější věci. Zatim jen v trezoru bez optiky, to přijde na řadu během pár měsíců, pak nějaký Placy a bude : )
Přílohy
savage110tac.JPG
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

IMG_20191207_1856293.jpg
Dnesni ulovek na adventnich trzich. Bajecny kvasak na 2,5 l - 1 hlavka zeli nebo (a to hlavne) ruzne zeleninove smesi. Uz se tesim na leto! :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Já už od cca čtvrtka marodím, sice jen nechutná rýma a bolavý krk. To by nebylo nic neobvyklého. Já ale věděl, že budu nemocný, protože vždy když mám začít marodit, vyroste většinou na čele velký beďar, většinou takový ten podkožní.
Tentokrát mi ale vyrostl na bradě a to tak nechutných rozměrů, že už vážně nevím co s tím. Něco takového jsem prostě nikdy neměl. Boule pomalu jak dvoukoruna, možná i pětikoruna. Bolí to vážně jak prase.
Dneska ráno (po tom, co jsem navštívil holiče, který mi opatrně vousy oholil) jsem si byl v lékárně pro Višněvského balzám, tak to matlám co to dá, mám přes to malý obvaz a na tom pruban, aby to drželo na místě.
Doufám, že to co nejrychleji zmizí. Nerad bych si nechal řezat, nebo něco podobného. Je to snad 1-2 cm od krční tepny.
No fakt hrůza.
Za cvhíli se chystám do vany, tak sundám obvaz a mrknu se na to, snad to bude trochu lepší.

Fotka je ze včerejšího večera. Nic moc hezkého.
Přílohy
Bolák.jpg
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Propíchnout. To co bolí je ten tlak. Něco takovýho se mi kdysi udělalo na stehně, Bolelo to skoro na omdlení. Vrazil jsem do toho sichrhaisku a byl klid. Do teďka tam mám jizvu.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Když se to do zítřejšího večera nezlepší, zajdu v pátek ha chirurgii.Sám do toho bodat nechci. Ale třeba to do té doby praskne samo. Pak to jen zaleji betadinem a uvidím, co to udělá.

PS: právě jsem sundal ovaz, nic moc no, možná zaběhnu na tu chíru už zítra. Uvidím ještě co to udělá přes noc..
Je to sice placatější, ale je to zas asi větší. Teď už je to spíč jak 50 koruna.
Přílohy
Bolák 2.jpg
Odpovědět