Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bacil »

Když máš z toho dobrej pocit, tak náklady nepočítáš.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Dneska mi dosla nova kytara. Na vstupni naklady se ani neptejte :) Cely odpoledne jsem exhumovala 30 let stare dovednosti, a kupodivu tam toho zustalo docela dost! Prsty mam cely otlaceny, ten tyden, nez se udelaji mozoly, bude pernej. Priprava na prodlouzeni karanteny dovedena k dokonalosti! :D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Pepasnek
Příspěvky: 54
Registrován: 03.10.2014 22:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Bílý Újezd

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pepasnek »

Přebíjím náboje,poslouchám u toho Traktor a konečně mám na chvíli čistou hlavou :angel
Raději litovat toho co jsem udělal než toho co jsem neudělal
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Maric »

Říkal jsem si, že bych zvýšil počet zásobníků do kosy, a ať jsem hledal sebevíc, tak nejsou. Jedině plasťáky. Takže po přípravě na epidemii už probíhá na plné pecky i příprava na dobu po epidemii. :roll:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Mám na prodej 5-10 nových nebo zánovních.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Konečně přišla zásilka, můj první "zipák". Já vím, není to úplně nejlepší "rozpadlický" zapalovač, on vlastně není rozpadlický ani trochu, ale chtěl jsem něco s "charakterem", běžných plynových mám asi 10 (včetně několika balíčků Camelek, i když jsem nekuřák, jen v záloze pro případný barter s nikotinovýma závislákama ;) )

vybral jsem něco trochu jiného, než běžný zippo, a to repliku 1941, má oblejší tvary a jiné panty na víčku (+palivo, kamínky a náhradní knoty)

Obrázek
Obrázek

datum výroby na spodní straně je L 19, tzn. prosinec 2019, což je oficiální začátek pandemie covu... docela náhoda, že
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vrbodol »

Dneska jsem se byl nechat testovat. Hroznej vopruz. Jeden člověk jim zabere tak 10-15 minut. Pouštěj po jednom a chlapíka z ochranky mi bylo docela líto protože zatímco doktorka docela chráněná, tak on jen obyč respirátor ale v takovém stavu a zasranej ,že tak to nemám zahnojený ani když to válim ve skříní v garáži u flexy. Lidi stojej v rozestupech na ulici a dovnitř se chodí postupně až když tam opravdu nikdo není.
Jo taková perlička na závěr když tam šly cestou houmlesove,tak si začaly lebedit ,že tam bude časem dost vajglů.
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od tygrsdrakem »

Dneska jsem se díval s dceruškama na opravdickej rozpadlickej večerníček. Kolaps ropy, telefonní sítě, blackout, nouzové rozdělávání ohně, konzervy, boj o zdroje... všecko to tam je.

https://youtu.be/MGA1Z-954t8

(Rozpad začíná tak od stopáže 6:30.)
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4352
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bivoj »

tygrsdrakem píše: 27.03.2020 22:38 Dneska jsem se díval s dceruškama na opravdickej rozpadlickej večerníček...
Jj, k tomu je tu i speciální vlákno (viewtopic.php?f=21&t=1807)

Akorát YT to občas smaže, takže se to musí vždy pohledat, protože ty starší odkazy někdy už nefungují...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vrbodol »

Štaflík. Ne nechal jsem se tam poslat obvodačkou u nás za keš ani neodebíraj.Nák poslední tejden klempíruju a divil bych se že to bude obyčejná chřipečka, když já vždycky chytnu všechno co se vyskytne a doktorka ještě řešila jestli to není klíštovka ,protože ač čerstvě přeočkovanej ,tak už jsem jednoho toho mrzáka zakousnutýho měl.No a protože se mi to nelepšilo,tak jsem se tam dal poslat.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PeFi »

Nadhodil jsem možnost zkusit vysázet nějaké brambory. Kdybych prej sázel jahody, dočkal bych se v případě úspěchu ocenění, ale brambory? :?
Joe Azbest
Příspěvky: 914
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Joe Azbest »

Vypadá to, že výrobcům začíná téct do bot a tak Fare slevnil v pátek všechny svoje boty o 30%. Vzhledem k tomu, že jejich vysoky boty s membránou používám už několik let na ryby a na motorku bez jakýchkoliv problémů, tak jsem si hned objednal dvoje a do smrti mám snad vystarany. Vzhledem k tomu jak se chystá na celém světě tisk peněz to považuji za dobrou investici. Pokud ta firma přežije, tak cena bude za rok neskousnutelná. Snad nebudu smazám za spam :D
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vrbodol »

Štaflík- No mě celej život berou dutiny a tak minimálně jednou do roka na to potřebuju antibiotika, většinou se to v práci snažim přebít brufenama ,ale většinou mě to stejně donutí jít marodit,když už je ta bolest neůnosná a jelikož nám teď stojí fabrika,tak jsem si řekl že to zkusim překonat po rozpadlicku- tudíž bylinky ,med ,vitamíny občas když je nejhůř brufik, ale občas mě vyletěj teploty a hlavně ta palice mě třeští že čekám že se mi snad rozskočí a tak jsem se tam po telefonu nechal poslat. No uvidim zejtra jestli už to bude hotový a jestli to budou zas jen ten zánět dutinek, tak s pokorou naklušu pro antibiotika, protože jak mě to bere tenhle tejden , tak takový to už hezkejch pár let nebylo.
Jo dík za přání k uzdravení,panáčkem to taky občas desinfikuju.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Nevíte někdo, jak bude probíhat ta věc v Jihomoravském kraji? Na infolince melou že si mám umývat ruce.

Pomalu se začínám bát. https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/obran ... li/1872602

A toto je též výživné: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/mmr-p ... se/1872876
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od muzzleloader »

Mladej drzi basu s fotrikem v karantene a dnes sam od sebe si vymyslel, ze by chtel vycistit pusticku, tak jsem mu to umoznil a frajer se naparoval jako pav 😀
Přílohy
2DE8FA04-3067-4535-BC65-761691A5581B.jpeg
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Pěkné,co to má?
Dnes sice nebylo tak krásně jako včera,ale pár věcí se také podařilo. Trocha brambor je v záhonu,nějaké to dřevo natěžené při demolici na stavbě zpracováno,připraveny a naloženy potřebné věci na zítřek. Jen pifko na terase dnes nedopadlo,takovej hrdina nejsem abych seděl v průvanu a pil lahváče. Ještě ženské práce,ale musím sám :D ,vypráno,usušeno,uklizeno. Plodný den :hand
Čechy čechům !!!!!
Joe Azbest
Příspěvky: 914
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Joe Azbest »

Tak Fare má vyprodany ....... :o
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 327
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Majkl Night »

Dnes mi přišlo rozšíření rozpadlické knihovničky. Jen škoda, že ne už před víkendem.
IMG_20200330_103852.jpg
Volí si stezku chodec, nebo stezka chodce?
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Majkl Night píše: 30.03.2020 10:42 Dnes mi přišlo rozšíření rozpadlické knihovničky. Jen škoda, že ne už před víkendem.
IMG_20200330_103852.jpg
Nechtel bys ten Savoniuv rotor naskenovat a hodit sem?
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bacil »

Není třeba skenovat, je na oblíbeném úložišti.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Odpovědět