Nepokoje v USA (barevná revoluce)

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Bill Masen »

Ještě je třeba dodat, že to prohlásila černošská komentátorka. :clap
Uživatelský avatar
lagardere
Příspěvky: 402
Registrován: 28.02.2015 17:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubice

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od lagardere »

Moc hezké "sluníčkářsky nekorektní" pokračování:
https://www.youtube.com/watch?v=DJ8uW3ucYhM&t=432s
Vae victis. Molón labe!
Uživatelský avatar
lagardere
Příspěvky: 402
Registrován: 28.02.2015 17:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubice

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od lagardere »

Nejde edit, tak ještě jedno video, kde mluví herci černoši:
https://www.youtube.com/watch?v=fno24bsKmCk
Vae victis. Molón labe!
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Paul »

V Praze demonstruje bolševická sebranka BLM s hesly typu "Kapitalismus mi zabraňuje dýchat" a klasicky jí nikdo neodporuje. Pokud lidi budou tak aktivní jako ve '48 vůči komunistům, tak to tady bude zase v nějaký formě.
Uživatelský avatar
singleshooter
Příspěvky: 21
Registrován: 20.07.2016 8:46

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od singleshooter »

Balu a jeho pohlad zkrz statistiky
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OjABBuFnsgw[/youtube]
NOE bol prvý prepper na svete a tiež sa z neho smiali...
jahaman

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od jahaman »

Ja mam takovou teorii, proc v USA vypukaji nepokoje z cernosske komunity a ne treba z jinych komunit.

Podle statistiky tady na serveru zazila vetsina rozpadliku 90 leta. Nevim, co se vybavi kazdemu z vas, ale me se vybavi svoboda delat cokoliv a hlavne hromada tancovani, diskoteky, zabava, proste hudba vsude.
Zpetne teto hudbe rikame eurodance. Poslednich par mesicu posloucham radio ffh eurodance. A jakobych se vratil do 90 let. A ta muzika, to je porad sama "laska", "zvladneme to", "spolecne", "nadeje", "vitezstvi", ... a tak dal, proste samo pozitivni veci.
Tedy podle meho nazoru 90 leta byla spolecnost ve znameni techto veci. Zrovna ted hraje 2 Brothers on the 4 floor a tam je porad dokolad "black and white together" tedy "cerni a bili spolu" :-) To by dneska neproslo.

No a ted si poslechnete par rapovych songu cernosske komunity poslednich let. Za mne v tom porad slysim "nenavist", "hrozba", "odlouceni", "zabijeni", a tak podobne. Pak se neni cemu divit, ze to maji cernosi porad v hlave a chovaji se tak jak se chovaji.
Da se rici, ze se ta skupina lidi porad utapi v negativnich vecech a mota v kruhu.

Takze podle me to neni zadna barevna revoluce, ale vyusteni toho o cem uz delsi dobu porad vsichni slysime z jejich rapovych pisnicek. Takove samonaplnujici se prorostvi.

Verim tomu, ze pokud by treba svedci jehovovi porad dokola poslouchali nejake pisnicky o znasilnovani potkanu a kocek, brzy bychom se o tom docetli v novinach jako o realne veci :-)

P.S: a ted to rozjel Prince Ital Joe a Marky Mark "Maybe one day we will be united", tedy.. "jednoho dne snad spolecne potahneme za jeden provaz".
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Hohepa »

Nevím ale osobně poslouchám co se mi líbí.
Když se mi to nelíbí a text mi přijde stupidní, tak neposlouchám.
IMHO muzika vyjadřuje náladu společnosti,
né že společnost má náladu podle muziky .

Já se přikláním k názoru, že to co se děje, je flustrace té "afroUS" menšiny.
Po celé generace si neúspěch mohli svádět na Rasismus USA governmentu.
Teď dozrává do středních let generace co vyrůstala posledních třicet let naopak v prostředí
pozitivní diskriminace, kdy rasismus byl velmi politicky nekorektní a naopak menšina byla silně podporována.
Třeba přednostním přístupem ve vyšším školství.
No a ono to na tuto generaci tak nějak nemělo moc vliv , co se týká jejich společenské úspěšnosti.
Není divu, že z toho mají depku a snaží se najít vinu všude, jen ne u sebe.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Rafael »

Osobně to nazývám "Opičí hudbou" a bytostně ji nesnáším.
*
Teda kdybych ji slyšel někde v ZOO, tak bych ji ocenil.
Ale jinak ani náhodou.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od viktor »

neblbni :-) chudaci opice, nemaji se jak branit...jinak souhlas, za svuj zivot jsem zazil lecketere hudebni styly ale tohle se fakt neda a to ani kratkodobe.. vzlast texty jsou uzasne.. mrdat, pichat, fetovat, nasili vseho druhu a to jak ven, tak i dovnitr, tj sebevrazedne sklony.. posllouchat to dele tak mam taky deprese a chut to asi ukoncit..
ale ted k veci...
je faktem ze se takove veci stavaji, jak umrti pri zakrouku policie a to jak nehody tak i zcela opacne pripady...ale neverit ani za mak tomu ze je vse spontalni to ani omylem ...
..navic ted ta obecne rozsirena stvanice vcetne praticky ihned uverejneni prislusnych policistu kteri se dopustili at uz fakticky ci nikoliv, nejakeho nasili ( policie je organ co ma povoleno pouzit nasili v souladu se zakonem ) respektive se policie dostava silne pod tlak ze vsech stran. A jak je znamo ta spravna obcanska valka zacina okamzikem kdy se nejaka ozbrojena slozka statu ( policie, armada, milice, domobrana,atd.... ) vzepre statu.
takze mam takovy dojem ze se tady nekdo fakt silne snazi rozpoutat poradnou obcanskou valku v USA a potazmo v dalsich zemich nez ukoncit vlnu nasili. Respektive nevim o tom ze by byl nejaky policista ve francii takovym zpusobem jednak zverejnen, a pranyrovan za nasili behem prptestu tvz. zlutych vest. Mozna ze se mylím ale prestoze se pri prptestech zlůutych vest dopoustely obe strany nasili neprobelhy nikde ve ve svete dalsi nasilne demostrace vuci nasili jak ted v USA a GB a EU. Takze se asi mame na co tesit.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Rafael »

viktor, asi jsi mě dobře nepochopil.
V žádném případě bych ty lidoopy takovou hudbou trápit nechtěl.
*
Já jen, kdyby oni sami ji provozovali, tak bych si ji, je, šel do té ZOO poslechnout.
*
Ale jinak jako starý rocker, než bych něco takového poslouchal v rádiu, mp3 apod. nebo nedej Bože navštívit takový koncert....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od viktor »

ale pochopil :-))) :hand
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Bill Masen »

Já tomu říkám hudba sráčů a to proto jak vznikla, respektive jak se rozšířila. New York 1977, blackout. Vyrabovaný obchody a druhý den na ulicích spousty gramofonů a aparatury.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od devlop »

k té "hudbě sráčů" nebo "opičí hodba" - ono to má trochu starší kořeny, než si mnoho lidí myslí, "prapředek" je blues a spirituály, "work songy" otroků, později tzv. jazzové poezie. Co se z toho stalo později, tedy samá píča sem, píča tam, já jsem negr kdo je víc, mám prachy, fet, hulení a prcám od rána do večera, to jen známkou úpadku černošské komunity, která šla do do prdele po té, co se toho ujaly lidskoprávní organizace a bezhlavě tlačili pozitivní diskriminaci do věch odvětví společnosti.

Mimochodem, už v těch free devadesátkách byly v "tvorbě" rapu známky toho, že nespokojenost narůstá, a soužití, bílých, policie a černochů nikdy nebylo a nikdy nebude zalité sluníčkem.

Takové skoro 30 let staré Déjà vu? (tehdy byly texty ještě tak trochu na úrovni, fuck ani bitch tam nenajdete)
KRS-One - Sound of da Police (1993)
https://www.youtube.com/watch?v=9ZrAYxWPN6c

https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni ... ice-844492
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od guntroll »

Bez copzz, nebude v ostrůvcích alternativy ani papání - kamioňáci nebudou obsluhovat:

https://www.zerohedge.com/political/tru ... epartments
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Hohepa »

:rock
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Rafael »

Úžasný kytarista - Jimi Hendrix
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od guntroll »

Teď mi můj 5ti letý syn na otázku "co se stane s městem ve kterém se zruší policajti?" odpověděl "bude víc bordel". Ale dítě asi nemá tolik rozumu jako neoliberální aktivista 8-)
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Nicotinick »

Takový signifikantní příklad, co se tam děje.

https://www.businessinsider.com/florida ... yor-2020-6

10 příslušníků SWAT (celá jednotka) města Hallandale Beach rezignovalo na základě urážek 22 leté místostarostky Sabriny Javellane, která byla zvolena ještě jako studentka a je zároveň místní lidskoprávní aktivistkou.

Mimo jiné kritizovala tým i za to, že v roce 2016 při zásahu zastřelil 34letého Howarda Boweho v jeho domě. Neozbrojeného a v trenkách v kuchyni. Nikdo z jednotky nebyl nijak potrestán a město muselo pozůstalým vyplatit 425 000 USD odškodného.

No jo. Jenomže HB nebyl žádné neviňátko, ale známý místní dealer cracku a nějaké množství větší než malé u něj taky našli. 8-)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
tty123
Příspěvky: 54
Registrován: 11.01.2015 14:48
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od tty123 »

Nejsem si jistý co tím chceš říct. Z toho co se píše v tom článku to vypadá že policajti to podělali a zabili člověka (ačkoliv možná nebyl nevinný) a nic se jim nestalo. To mi fakt nepřijde O.K. Takže bez ohledu na současnou situaci mi jejich kritika přijde naprosto v pořádku. Bohužel tohle se děje asi všude, i u nás, že policajti něco podělají, klidně zabijou nevinného člověka, a často se to zamete pod koberec, místo toho aby byly jako "strážci zákona" exemplárně potrestání. U nás o tom často píše třeba d-fens.
Odpovědět