PlayerUnknown's Battlegrounds

Odpovědět
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od dracekvo »

Včera sem koupil a je to dost návykové.
Princip je jednoduchý. Máte mapu cca 8x8km a dalších 99 spoluhráčů online.
Nad mapou přelétá letadlo a vy z něj můžete kdykoliv vyskočit. Skáčete doslova jen ve spodkách a veškeré vybavení si musíte dohledat v barákách.
Cíl hry je přežít jako jediný. Herní oblast se postupně zmenšuje a nutí tak hráče shlukovat se na jedno místo. Kdo zůstane mimo herní oblast postupně zemře. Nepřítel je každý a každý loví každého. Platí zde pravidlo, když se dva perou, třetí se směje.

Zatím mě většinou vyklepnou, protože děcka jsou daleko víc trénovaný v těhle střílečkách a ještě mi to nezvládá PC až tak dokonale. Ale postupně se učím. Jednou sem měl dokonce 3x kill a skončil sem jako desátej :)

http://www.youtube.com/watch?v=LLdkH7CiOBY

http://www.youtube.com/watch?v=_PYDZris5Tw
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od gannicus »

Taky jsem tuto novinku zaregistroval. Hlavně tak, že na ní přechází hráči wotka, které sleduju (šíří se mezi nimi jako mor).
Škoda, že se nedá vyzkoušet..
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od dracekvo »

Taky sem utek zatím od wotka. Protože ten týpek z prvního videa je docela dobrej hráč wot s dobrou sledovaností a asi jak udělal o téhle hře video, tak tam přešlo hodně lidí.
Nebejt jeho, tak sem se o té hře nedozvěděl.
Ale za mě je to pecka. Zejtra si kvůli tomu běžím pro novej procesor do PC :D
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od gannicus »

Jojo, nebýt toho vola, tak o tom taky nevím. Mám sice jen rok starý, středně výkonný PC, ale i tak bych měl obavu, aby to šlo nějak rozumně. Hlavně kvůli mizerné optimalizaci, kterou asi lze u early access očekávat. Viz nový procesor že :)
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od dracekvo »

No "nový". Skoro před dvouma rokama sem koupil střeva Intel Pentium G3450 + lepší desku + R9 270x, 8gb ram, ssd disk. S tím že na wot to stačí a až budu potřebovat víc, tak hodím jiný procesor, který do té doby o něco zlevní.
Teď mám objednaný nejlevnější Intel i5 a mělo by to být v poho. Podle mě i i3 by stačila. Ten procesor co mám teď je fakt slabej na hry.
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od gannicus »

Tak dej vědět. Já mám i5 a GTX960 (tuším, že o je na úrovni tvého AMD). Nevím jak to na tom pošlape.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od dracekvo »

Tak na i5 úplně v pohodě. Medium grafika by se nejspíš dala hrát, ale raději sem to stáhnul na low. Předtím se to při složitějších scénách kousalo i na ultra low.
Tknmv19
Příspěvky: 43
Registrován: 15.01.2019 17:50

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od Tknmv19 »

ted si muzete poridit "PUBG Lite" ..to uz je zcela ZDARMA, detaily jsou trosku orezane, ale v zasade je to uplne stejne jako placena verze..mam obe a hraju LITE..mimochodem Lite je mnohem mensi 4,3Gb na disku asi diky jednodussim texturam. Je to min narocne. Ve hre jsou zrejme k potkani krome lidi i BOTi ..tedy obcas to jde i vyhrat. Nejvic se mi libi modely a chovani zbrani.... doporucuji.
Přílohy
pubg   1.jpg
Tknmv19
Příspěvky: 43
Registrován: 15.01.2019 17:50

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od Tknmv19 »

par screenu ze hry..
Přílohy
pubg 2.jpg
pubg 2b.jpg
pubg 3.jpg
Tonda
Příspěvky: 234
Registrován: 11.03.2020 11:48

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od Tonda »

Pubg hraju na mobilu, je zdarma na Google play. Doporučuji sluchátka, zvuky hodně pomáhají. Je to dost o taktice, to se mi líbí, že to není jen divoké střílení kolem sebe, ale musíte přemýšlet kudy asi protivník půjde a překvapit ho někde tiše schovaný v trávě. Taky výběr zbraně s dostatečnou ráží je hodně zásadní. A pak, když už to máte skoro v kapse, vás přejede nějaký zmetek autem :rofl
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od DeadMan »

Já jsem přešel na Call of Duty mobile, je tam více módů a lze hrát buď klasické rychlé hry ala CS nebo battlegrounds.

Z Alíku jsem pořídil "čudlíky" a kosím to jedna radost :mrgreen:

https://m.aliexpress.com/item/329422250 ... sitedetail
You cannot kill me as I am already dead!
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od CombatMedic »

Já měl nejvíc 13killů. K/D ratio kolem 4. Ale přešel jsem na warzone kvůli tomu jak do pubg nasrali boty. Ztratilo to grady. S botama dám i přes 20 killu a je to nuda.
Skilled And Resolute
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od Haluziak »

To hraješ v nějakou divnou dobu :D
Pamatuju si že máme výhru ve 4 lidech s 1 killem :D a běžně když máme kuře tak máváme 3-6 zářezů, když máváme víc zářezů tak to obvykle nekončí kuřetem.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od CombatMedic »

Tak záleží na stylu hraní. Vím, že jsou blázni, kteří se celou hru schovávají a neberou ani zbraně. Mají jen pánev a chcou hru vyhrát tak, že posledního umlátí pánví. Jinak super videa jsou na Youtube - pubg ninja, to je mega prdel.
Skilled And Resolute
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Příspěvek od Haluziak »

To my ne, my si lootíme, občas krafnem drop nebo teď po novém loot truck, ale snažíme se vyhýbat zbytečným střetům, teda pokud nám někdo nestojí zády a nehýbe se na přesný headshot :D a i to si to zaměříme nejmíň dva :D

A pak se vztekáme, když nemůžeme borce trefit na 120m s karkou a 6x scope a on nám dá hedky dávkou z 416 :D
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Odpovědět