Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

devlop píše: 08.09.2020 11:15 ... jak obhajuješ onen super projekt pomáhající pedofilům...
Devlope tak ty na to raději ani neklikej... To je neskutečný. :head

Mantinely se posouvají. Netflix má film pro pedofily
https://stredoevropan.cz/2020/09/10/man ... -pedofily/
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Lyster: tak i přes tvé varování, jsem na to kliknul :) a málem jsem se zeblil

každopádně, jak se tady tipovalo, ve které zemi to rupne jako první, tak to, že vyhrává Francie a tento průkopnický, pedofilm je rovněž francouzský, nebude náhoda...

Cuties, v překladu "kočičky", komentáře na CSFD:

"Ak toto niekomu pride normálne tak patrí do basy."
"Sprostá pedofílie."
"Film o 11 (slovom jedenásť) ročnom dievčati, ktoré sa vzprieči svojim moslimským rodičom, pretože chce twerkovať. Pedofilný odpad a kde inde ako na Netfflixe. Vystavovať polonahé deti je vraj progresívne."


nová doba, film s Arnoldem, kde kluk ve školce řekne "kluci mají penis a holky vagínu" zakážou, ale film s 11ti letými twerkařky vystavující prdel na všechny strany, má společnost přijmout s jásotem... :puke

takže takovým směrem se bude ubírat filmografie následujících let... overtonovo okno se otevírá a otevírá

edit:
vývažené zastoupení barev pleti "hereček" - splněno
Přílohy
Screenshot_19.jpg
Screenshot_19.jpg (81.3 KiB) Zobrazeno 3514 x
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od FarmářJan »

Znojmo kdysi turecké vpády ustálo, v této souvislosti je toto trapné dvakrát https://www.idnes.cz/brno/zpravy/znojem ... pravy_krut Znojmia okurky vyráběné v Turecku
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

tím se u mě Znojmia odepsala, na vždy
- dobrá, málo se urodilo. Podnikatel, který by si stál za svým produktem, jehož hlavní složkou jsou české okurky, které se kolem Znojma pěstují od 16století, by prostě oznámil, že tohoto produktu bude letos o něco méně. Bohužel, by tak přišel o část tržby, ale to je riziko podnikání, zvláště v zemědělství
- podnikatel, kterému je český odkaz u prdele, nakoupí za levno okurky v turecku, hnojené hovnami turků, a napere je do sklenice s obalem, pod kterým si každý evokuje okurky ze Znojma. A to vše s jediným důvodem - nepřijít ani o korunu :puke
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od FarmářJan »

oni je do flašek cpou přímo v Turecku. Kdyby to aspoň přivezl a tady namíchali lák....
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od golem »

„Znojemské“ okurky jsou letos i z Turecka, lidé si stěžují na chuť bláta

Nemohl jsem si nevzpomenout na starý verš: "Turek, sere do okurek"... Aby ono to vůbec bylo bláto... Dobrou chuť :chuckle
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

tak doufám, že Hamé utrží na prodeji tureckých hovno okurek mnohem méně, než by utržil na prodeji menšího objemu českých, znojemských okurek. Takový políček od zákazníků za to, že se s nimi pokusil vymrdat s shitem z Turecka... Ale to by nás s tímto názorem muselo být více a letošní produkci Hamé okurek zcela bojkotovat. Jenže oni lidi sežerou kde co, hlavně když je to levný... :head
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

Naše rodina to neovlivní, zavařujeme si vlastní a vždy to tak bylo, takže pro Hamé žádná změna. :P
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

To mi připomíná téma Krize on -line.
Nebo Soběstačnost, Farmaření apod., atd...
*
Vše co lze v našem klimatickém pásmu pěstovat se raději vozí z kdejaké prdele. Anebo i hotové výrobky jak jsem se dočetl výše.
*
No, naposled jsem se v tom směru nasral nad bramborami. Nad jejím dovozem...
Teď už jen chybí, možná by mě to překvapilo jen trochu, až se k nám začne dovážet seno, tráva a vůbec pícniny pro těch pár zbývších býložravců co ještě máme a co je nám milostivě dovoleno dosud chovat...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od FarmářJan »

Přitom mohli firmu založit na tom, ze české, sorry, moravské :) okurky, kvalitní tradiční výroba atd. Kdejaký hipster se pakuje na "domácích" produktech a je nato dobrá doba.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tomáš »

Já hlavně furt nechápu, že se neurodilo.
Obecně vzato léto bylo teplé a pršelo více než minulý rok.
Nejsem žádný velkopěstitel, ale mě rostly okurky výborně (ale tedy na západě čech :lol: )
Beztak taky zavařuje své a Znojmii jsme nekupovali, protože mi zavařujeme i s koprem :chuckle
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

no letos bylo prý zase moc vlhko :chuckle

Velké množství srážek, nedostatek slunečního svitu a nízké teploty výrazně ovlivnily letošní úrodu okurek. „Loni jsme nadávali, bylo sucho, byl extrém, ale v červenci jsme sklidili asi 14 metráků okurek. Letos je extrém s vláhou v červenci, začali jsme sklízet minulý týden, zatím máme sklizený metrák,“ popsal zemědělec Petr Neuvirt z Napoli Jistebník.

https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/m ... ytek-vlahy

největší nepřítel českého zemědělce:
jaro, léto, podzim, zima, slunce, horko, chladno, vlhko

jak to mohli naši předkové přežít a vybudovat to, z čehož dodnes žijeme a využíváme, nechápu, když podle zemědělců máme tak hrozné podnebí, kde se ničemu nedaří a k přežití je potřeba dotací na každou píčovinu a když to nevyjde, tak zalevno dovézt sračky odjinud...
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od cipis »

Dotace a globalizace. To jsou ty příčiny. Když se někdy něco neurodilo, tak to prostě nebylo nebo bylo drahé. Teď to někdo doveze odjinud a ještě levněji, protože to tam někdo dotuje víc než u nás.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PeFi »

Pocasi blbne a rostliny s tim maji problem. Mi letos zhynuly dve merunky veku 15 a 20 let. Nechapu proc. Jedna neprezila zimu (sucho?) druha jaro (moc mokro?). Uroda merunek - ruzne odrudy, ruzne stari, dve lokality 5 km od sebe, celkem 10 stromu: 0 kg.
Zato sklizime fiky, ale tech mame jen jeden kerik. 😁.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek ... .seznam.cz

Svedska firma zacala prodavat genderove neutralni spodni pradlo.

Jsem zvedava, kdy zacnou prodavat taky genderove neutralni podprsenky :-D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

no, ona firma Nike, velký podporovatel BLM a gender úchylů určitě nějakou gender vyváženou podprdu mít bude, však už zavedla samostatnou kolekci "Gender Neutral" :D
https://www.nike.com/cz/w/unisex-6omfd
(mimochodem, všimněte si, že skoro na každé fotografii je bílá vyvážená černou...hlavně nikoho nenasrat)
to budou unisex sukně, unisex punčochy, unisex podprsenky... svět asi potřebuje válku, aby se to pročistilo, jsme nepoučitelní. Dostatek všeho, vede jen k bláznoství.
Přílohy
Screenshot_19.jpg
Screenshot_19.jpg (22.9 KiB) Zobrazeno 2804 x
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od FMJ »

No koukl jsem na ty "modely" a nezbývá než dodat, že kdo si tohle obleče, si nic jiného nezaslouží....Tohle ani zadara...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Neměl jsem na to kliknout....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tomáš »

no tywe, já taky neměl klikat :head
tam někdo zapomněl zapnout ty pohlcovače tmy či co...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Evropské hodnoty, více EU, více demokracie, více podpory "liberální demokracii" a jejímu vývozu do zaostalých států.
Aneb V4 je třeba zničit!

Přidejte se i Vy a vezměte si příklad např. z :
„....Náš vlastník i my všichni z Economie s narůstajícím znepokojením sledujeme ohroženou svobodu projevu a médií v Maďarsku a poslední měsíce i situaci okolo maďarského portálu Index. Odchod většiny redakce předznamenal úpadek dřív respektovaného a vlivného média z tenčící se skupiny maďarských sdělovacích prostředků nezávislých na vládě strany Fidesz,“ uvedla Zuzana Řezníčková , předsedkyně představenstva Economie. „Management mediálního domu Economia i jeho vlastník Zdeněk Bakala jsou přesvědčeni, že pojistkou svobody médií a demokracie v Česku je ochota držet pospolu s přáteli v našem regionu. Pokud chceme rozvíjet naše
mladé demokracie, musíme stát při sobě,“ doplnila Řezníčková...."
https://www.mediar.cz/bakala-posle-5-5- ... sky-telex/
*
*
Podnikatel Zdeněk Bakala se prostřednictvím jím vlastněného vydavatelství Economia rozhodl podpořit
maďarský zpravodajský web Telex.hu, jenž je tvořen z bývalých členů opozičně zaměřeného portálu
Index.hu, kteří odešli kvůli údajnému nátlaku z vládních kruhů kabinetu Viktora Orbána. Bakala má být
„ohroženou svobodou projevu a médií v Maďarsku“ znepokojen a na rozjezd maďarskému médiu přispěl
částkou ve výši 200 tisíc eur, v přepočtu přes 5,4 milionu korun.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ice-637879

apod....
P.S.
https://bakalaphilanthropy.com/cs/
*
PPS. Jak dopadla "iniciativa" Pirátů v souvislosti s tím nyní obhájcem "evropských hodnot"?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Odpovědět