Stop stav

Doporučujeme všem přečíst!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Stop stav

Příspěvek od Fabulous »

V příčinném důsledku faktu, že sem opakovaně lezou exoti, které tu nikdo nechce, vyhlašuji stop stav na registraci nových členů Rozpadu, který potrvá nejméně do Vánoc.

Pokud se bude chtít registrovat nový člen, tak jedině s doporučením od stálého člena. To pak individuálně pořešíme přes SZ.

Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Stop stav

Příspěvek od proforma »

:yes
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Stop stav

Příspěvek od Hohepa »

:yes :yes :clap
blindp
Příspěvky: 5
Registrován: 02.04.2020 17:14
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od blindp »

Fabulous píše: 24.11.2021 12:29 V příčinném důsledku faktu, že sem opakovaně lezou exoti, které tu nikdo nechce, vyhlašuji stop stav na registraci nových členů Rozpadu, který potrvá nejméně do Vánoc.

Pokud se bude chtít registrovat nový člen, tak jedině s doporučením od stálého člena. To pak individuálně pořešíme přes SZ.

Děkuji za pochopení.
Exotů je tu už dost, střílet kočky, vyhazovat krtky do vzduchu... :( Kovidovou hysterii vede proforma a kdo má jiný názor je zabanován. Děkuji rozumným členům za jejich příspěvky co mě inspirovaly. Prosím o smazání ůčtu. Děkuji.

Ok. Stejně jsi tu bezvýznamný :) Ale aby bylo ordnungu učiněno zadost: Ban. Bod 10. Pravidel. Fab
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od Audis »

Fabulous :
můžu se prosím jen zeptat, z jaké stáje exoti dominují třeba první tři stáje v pořadí? Tuším kovid pro, kovid proti, ale jestli by to šlo konkretizovat pro zajímavost.

Já jsem si příspěvky některých uživatelů/-ek blokoval, neboť tapetovaly svojí vírou a hned se mi fórum pro mě čte lépe. Ano je to řešení jen pro mě vím.
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Stop stav

Příspěvek od Bill Masen »

:yes fabovi, ne Audisovi
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od TomSmith »

Napadlo mne již dříve řešení, jen by se to muselo naprogramovat.
Zavést nováčkům omezenou kvótu na počet příspěvků za den.
Takže by ze začátku mohli je číst a pak třeba jednou denně někde něco postnout.
Postupně by se to zvyšovalo až do nejbližšího banu ;)
Možná by si pak lépe rozmysleli tapetování všude možně.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Stop stav

Příspěvek od bivoj »

Nerozmysleli. Někdo prostě trpí chorobnou posedlostí někam lézt a furt tam otravovat. Jako jeden superkokot, co tu měl za dobu co tu prudil postupně minimálně 20 nicků...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Stop stav

Příspěvek od dr78 »

Chápu Faba, musí to být opravdu únavné, pořád řešit dokola to samé. Asi jako členové nevidíme, kolik vlastně uživatelů s duplicitním účetem promazává, ale zase na druhou stranu, je možné, že se tím odstřihnou newbie, kteří by mohli být přínosem. Nové poznatky, tipy. Je to těžké vybalancovat.

Asi neexistuje pro BB fóra možnost moderace příspěvků pro nováčky, že? Sice by to Fabovi asi moc nepomohlo, nesmysly některých by stále viděl, ale nedostalo by se to do fóra, a časem by prudiče asi omrzelo, kdyby čekal na schválení, které nepřichází. Ten level od kterého moderace by nebyla třeba by byl mohl být například po 30 schválených moderovaných příspěvcích... Myslím, že myšlenku to má, je otázka, jestli taková fce je vůbec BB fórem konfigurovatelná a jestli by Fab vůbec něco takové chtěl. Jinak naprosto rozumím, že si chce odpočinout alespoň do těch Vánoc. :yes

Edit: Tak koukám podobný nápad jako má TomSmith.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Stop stav

Příspěvek od bivoj »

dr78 píše: 24.11.2021 17:03 ...Asi neexistuje pro BB fóra možnost moderace příspěvků pro nováčky, že?...
Existuje na to plugin, který dělá přesně to, co popisuješ:
https://mods.mybb.com/view/required-approvals
This plugin allows administrators to set a number of posts that must be approved before the user can post without requiring approval. The default setting is 1 post but this can be changed in the plugin settings. Also now allows you to specify what forums it is active in.
Jenže je strašně starej a netuším, jestli by fungoval s aktuální verzí fóra. Nicméně určitě by se na jeho základu dal napsat plugin (nebo ten původní upravit) pro funkcionalitu se současnou verzí.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Stop stav

Příspěvek od Fabulous »

Nemám bohužel tolik času, abych četl a schvaloval jeden každý příspěvek. Bylo by to i pro fórum hrozně těžkopádné řešení.

Od nováčků málokdy něco opravdu přínosného přijde. Jediného nováčka, kterého bych zde opravdu moc chtěl je Jiří Kotrnetz, který píše moc zajímavé články, ale bohužel jen na FCB. Což je takové házení perel sviním :)

Takže, pokud ho někdo blíže znáte, pozvěte jej sem, aby jeho články nezapadly.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od TomSmith »

Manuálně ne to by bylo fakt za trest.
Myslel jsem viz. výše, automatické omezení počtu příspěvků pro nováčky. Aby se o to staral program fóra.
Automaticky při registraci by se nastavil limit příspěvků a ten by se pak sám zvyšil až po nějaké době.
pylorus
Příspěvky: 303
Registrován: 31.10.2016 20:22
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od pylorus »

Ahoj,
byť to sem úplně přesně nezapadá, zkusím to hodit sem:
Patřím mezi málo aktivní členy, ale přimlouvám se za odbanování starých členů za flame na kovidových vlákech. Za mě je dobře, že se nekonečné, nic nepřinášející pindání zamklo. Na druhou stranu je mi líto názorů / doporučení / rad na jiná rozpadlická témata, kteří mohli zabanovaní covid diskutéři přinést.

Zkuste o tom admini přemýšlet.
Dík :beer :yes
‐------------‐----------------------------------------------------------------
I'm the light, that shall lead you to darkness... 8-)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Stop stav

Příspěvek od Fabulous »

Koho s trvalým banem máš konkrétně na mysli?
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Stop stav

Příspěvek od dr78 »

Fabulous píše: 24.11.2021 17:12 Nemám bohužel tolik času, abych četl a schvaloval jeden každý příspěvek.
Tak to by šlo řešit skupinou "schvalovačů", abys v tom nebyl sám. Problém je najít zkušeného schvalovače, co povolí i příspěvek se kterým ze subjektivních důvodů nesouhlasí, ale pro ostatní by mohl být přínosný. To není jednoduchá pozice.

Edit: Já bych si na to netroufnul. Jen kdyby nebylo zbytí. Vím tu o vhodnějších lidech, co mají zkušenosti, akorát nevím, zda by měli chuť a čas číst tunu slintů. Ale to rozdělení odpovědnosti by ti mohlo rozvázat ruce a taky ušetřit čas a nervy.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Stop stav

Příspěvek od DanBlack »

Tak někoho nominujte na moderátora...
Je tu několik málo aktivních a mnohem větší skupina "spících" moderátorů.
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Stop stav

Příspěvek od Nightmare »

Fab: Souhlas, Jiří Kotrnetz je fakt borec, co všechno odzkouší na vlastní kůži... To jsou příspěvky, které opravdu nevynechám...
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Stop stav

Příspěvek od Bill Masen »

To, že je tohle forum autokracie má také svoje výhody. Nevím jestli víc lidí, kteří mohou banovat by byla výhra a jestli by se to dalo uhlídat.
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Stop stav

Příspěvek od drigon »

pylorus píše: 24.11.2021 18:28 Ahoj,
byť to sem úplně přesně nezapadá, zkusím to hodit sem:
Patřím mezi málo aktivní členy, ale přimlouvám se za odbanování starých členů za flame na kovidových vlákech. Za mě je dobře, že se nekonečné, nic nepřinášející pindání zamklo. Na druhou stranu je mi líto názorů / doporučení / rad na jiná rozpadlická témata, kteří mohli zabanovaní covid diskutéři přinést.

Zkuste o tom admini přemýšlet.
Dík :beer :yes
S tímto názorem do značné míry souhlasím.
Plně respektuji právo admina na vlastní rozhodnutí a nemíním se s ním dohadovat. (Pro přirovnání: jako strojvedoucí musím výpravčího poslechnout. Mohu mu dát návrh, ale konečně rozhodnutí je na něm).
Je dobře, že se to včerejší rozhoření diskuse zarazilo. Ale pokud mohu, přimlouvám se za odbanování Rafaela. Na zdejším diskusi má značné množství zajímavých příspěvků a přijde mi škoda o ně přijít.

Děkuji M. :beer :hand :yes
Koukej tak, aby jsi viděl.
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Stop stav

Příspěvek od dr78 »

Bill Masen píše: 24.11.2021 20:11 To, že je tohle forum autokracie má také svoje výhody. Nevím jestli víc lidí, kteří mohou banovat by byla výhra a jestli by se to dalo uhlídat.
Bille, to není o banování. Je to o tom, že všichni nováčci by byli po určitou dobu moderováni skupinou např. 5-10 stálých členů, co jsou stejně na rozpadu denno denně x hodin ;-) Fabovi by se uvolnili ruce, a už by mu zůstalo jen občasné usměrnění diskuze stálých členů.

Dokázal bych si tu skupinu x členů hned představit. Nechci sem házet jména přímo, ale stačí se podívat do několika vláken, a těch jmen se najde... jde o to, jestli by s tím souhlasili, a jestli by to bylo přínosné/akceptovatelné pro Faba. Moderaci má takto přesně udělánu např. root.cz Nováčci jsou moderováni. Pokud píšou nesmysly, ani se nezobrazí důvod proč příspěvek nebyl ostatním zobrazen... pokud je to přínosné, moderátor odklikne zprávu. Pokud je mnoho užitečných příspěvků, přejde uživatel do skupiny, kde nové příspěvěvky není třeba moderovat.
Odpovědět