Do pí.i s Řeckem!

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Uživatelský avatar
Leon Chamel
Rozpadlík
Příspěvky: 409
Registrován: 12.03.2012 16:25
Bydliště: Haná

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od Leon Chamel »

alibaba píše:Recko je velkym vzorem pro rozpadliky aby si kontrolovali sve fantazie...
Ano, z vývoje v Řecku nebo Argentině se dá hodně poučit. A protože makroekonomice (na rozdíl od většiny Čechů moc nerozumím), pokládám ze své perspektivy za mnohem zajímavější to, jak vypadá každodenní boj o přežití běžného člověka, který žije ve zkrachovalé zemi. A přemýšlím, jak se připravit na mnohem méně romantické, ale přitom daleko reálnější hrozby, které taková situace přináší. Především jak s polovičním nebo třetinovým příjmem a přitom s neustále rostoucími cenami takřka všeho zajistit základní potřeby rodiny...
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... erova.html

Tak stary clovek a tak hloupy ,nez se hodim masli tak zabalim tornu a vydam se na spacir k mori a tam vzdy po odlivu na pobrezi nejaka ta ryba zustane ,alespon tady v Bostonu a na Cape codu to bylo tak ,jo tam bylo ryb, kdyz jsem je sebiral a nezapomente na indiany ti rikali ,ze po odlivu more je stul prostreny, kdyz u Recka to nebude nic moc, ale stale mame sanci chytnout nejakou rybu a more Recko zachrani .....
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -aids.html

Krize procisti obyvatelstvo stejne jiste jako valka !!!
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

Ted Spanelsko a cele jde podle poradniku ,to jsou nezaplatitelne dluhy ,kdyz polovina obyvatel nepracuje a takova je nezamestnanost a dane se nevybiraji......jasne cely ten bordel se zhrouti a nic jej nemuze zachranit a ted se ceka vlastne kdy--- Recko padne do Vanoc Spanelsko za rok a co ti otatni ????
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od rudde »

Donal Tusk: Evropa je připravena na "černý" scénář po volbách v Řecku

http://jdem.cz/vkhg4

---------------
3 scénáře:

- zvítězí SYRIZA
- zvítězí Nová Demokracie
- další pat

http://www.forexcrunch.com/3-scenarios- ... elections/
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od rudde »

Překvapí vás, když v pondělí nebudou fungovat bankomaty ?

http://ekonomika.idnes.cz/rekove-pred-v ... nomika_neh
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

Tak jak nam dopadly volby v Recku zeme se dostala do patove situace a situace se bude zhorsovat a tak kolapc oddali asi o 2 mesice a nekdo rika 3 mesice a mezitim uroky a cas zaplatit bude tlacit na dalsi zeme jako ,Spanelsko ,Italii a Irsko a Portugalsko a treba takovy Kypr si bude donucen poprve pujcit , jo je to jako s napinanim gumy nahle najednou praskne a nikdo to nemuze kontrolovat a tak Rekove stale meli cas tuhle gumu povolit a ted uz je nikdo nezachrani ,tak se divejte na krasny rozpad ....lidi vyberou vsechny penize z bank nakoupi konzervy a mozna zlato a treba strelivo do AK-47 no proste vse co je realne a ne papirove penize a tak usednete do kresla divejte se na rozpad jak rikam a bude u vas pruvan jak to kolem poleti ......
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... tosti.html

No jen se podivejte jak jsou to ti PHD a celkem spokojeni cikani blbi a co chteji delat , dluhy byly vytvoreny prodejem derivitiv a tak vlastne nikdo nic nedluzi a derivitiv na svete je asi 60x vice nez stoji cela zemekoule a tak je to vlastne tisteni penez na pocitaci a prodavanim fabrik Recko nikdy nemuze ziskat dostatek penez na zaplaceni dluhu ani ,kdyz vse prodaji Cinanum dluhy jsou nezaplatitelne i kdyby cele Recko prodali a odstehovali do Ciny stale budou dluzit asi 50x vice nez je GDP celeho Recka dnes ,.......
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od rudde »

alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

Nezbyva si nic jineho ,nez si gratulovat vlastne cele forum jak jsme presni. Recko oficialne dnes vyhlasilo ,ze se dnes ocitlo ve velke depresi =podobne co byla v USA po roku 1930 a dale......To mne tesi a v depresi lidi umiraji na podvyzivu ,sebevrazdy stoupaji a ja treba jsem se zarekl ,ze v te hromade mrtvol do vyse kopi neskoncim ...... jak z politickych udalosti =valka ,tak z ekonomickych udalosti ,jako umele vyvolany hladomor .....
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od alibaba »

Tak sila internetu zmirni krizi ,nebot do Recka a jinam se dostanou informace typu preppers atd Reku je v USA dost a maji tady kazdy rok i svuj festival = oslavu a tak staci si koupit klavesnici co ma reckou abecedu a nekdo muze psat do
Recka na rozpad a jasne to plati i o Spanelsku v Recku se objevily recepty na prezivaci jidlo z 2 svet valky jak Recko bylo okupovano a tak internet zmirni krizi a tak tem zoufalym ukaze, alespon nejakou cestu a jasne vsichni nepreziji ,ale nekdo se zachrani .Ja jsem psal do Irska a jiste se najdou miliony podobnych....Kdyz clovek nema informace tak je to dost tezke ,ja jsem se v roku 1970 snazil dozvedet jak vypada kladkovy luk a nedozvedel jsem se to a dnes je to jednoduche ,az kdyz jsem se dostal do Rakouska roku 1984 jsem luk videl v obchode.....
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Do pí.i s Řeckem!

Příspěvek od rudde »

Odpovědět