Jaký si pořídit NTB

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Henten
Příspěvky: 45
Registrován: 04.05.2014 17:53
Pohlaví: muž

Re: Jaký si pořídit NTB

Příspěvek od Henten »

Prosím Tě, jak se dá sehnat T400 za dva klacky? :D
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jaký si pořídit NTB

Příspěvek od bacil »

to byly jenom baterky :)
clandestino
Příspěvky: 53
Registrován: 13.05.2011 19:26

Re: Jaký si pořídit NTB

Příspěvek od clandestino »

Marten píše:Prosím Tě, jak se dá sehnat T400 za dva klacky? :D
Baterka vcetne pocitace - IBM prechazi na T430 a ctyrstovky se prodavaji. Jsou sice jete, ale ten kram je fakt neznicitelny. Tak jsem jich pres znameho nabral co to slo.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jaký si pořídit NTB

Příspěvek od bacil »

Zbývá ještě otázka, KDE se to dá sehnat?
clandestino
Příspěvky: 53
Registrován: 13.05.2011 19:26

Re: Jaký si pořídit NTB

Příspěvek od clandestino »

Ted uz asi nikde, je to rozebrane. IBMaci si to kupovali nterne, jak je bral pres toho znameho.
Uživatelský avatar
OlaffLudwig
Příspěvky: 87
Registrován: 30.08.2013 22:32
Pohlaví: muž
Bydliště: zatim Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký si pořídit NTB

Příspěvek od OlaffLudwig »

Nevim jak moc je pro Maca tohle tema jeste relevantni, ale tak pridam taky svoji trosku do mlyna. Treba to k necemu bude :-)

Par laptopu mi proslo rukama, tak napisu, jak se mi s nimi fungovalo:

asus:
koupen v roce 2006 (prvni laptop - uz ani nejsem schopen dohledat, ktery to byl model) byl to fajn stroj, dobre se na nem hralo a na na kancelarskou praci stacil, v posledni dobe, ale na tuhle znacku slysim docela nadavky - co se tyce ntb

acer:
mel jsem jeden z prvnich netbooku od nich a prezil spoustu padu, 2x polit colou, 1x mlikem (tekutiny se dostaly az k soucastkam) a fungoval bez problemu... mel jsem na nem office 2007 a bez problemu, dokonce jsem na nem hraval wowko, to vse na 10" display :D

dell:
lattitude e5410
kancelarskej / korporatni stroj, vydrzel bezet nekolik dni, nez se zacala zas*rat ramka (ale to je spis problem systemu nez hw), office a analyticke nastroje, mel jsem na nem jak xp tak w7 a oboje super, 7cky samozrejme lepsi

precision m4300
dostal jsem ho v nove praci, behalo mi na nem bezne nekolik serveru lokalne, nastroje pro vyvoj (eclipse) a samozrejme kancelrsky balik, opet svoji praci delal bez problemu

lenovo:
T440p - zatim se seznamujeme, mam ho teprve mesic, ale ze vsech NTB, co jsem kdy mel na me pusobi nesolidnejsim dojmem
Mam tuhle configuraci:
http://www.czc.cz/lenovo-thinkpad-t440p ... 74/produkt

pouze jsem si vymenil ramky za tyhle:
http://www.mironet.cz/kingston-hyperx-8 ... +dp161752/

Myslim ze takhle mi to nejakej patek vydrzi :-)
Odpovědět