Kde a jak ušetřit

Technika, taktika, ale i vybavení domu a bytu.
Odpovědět
mhi
Příspěvky: 465
Registrován: 16.07.2015 16:37

Re: Kde a jak ušetřit

Příspěvek od mhi »

btw tusite jak se ta sleva prenasi na pokladnu? je zakodovana do QR kodu, nebo je nutne byt online pri aktivaci a ulozi se na jejich server, pokladna si to pak sparuje?

Muj usecase je jiny - ja ty slevy takhle nelovim, na to nemam kapacitu. Ale jak jsem psal, obcas jdu do "ciziho" obchodu (ted to byl zrovna Albert) a proc tam tech 25 mlik nenakoupit, kdyz jsou okolo jedenactikoruny "s aplikaci".
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1586
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Kde a jak ušetřit

Příspěvek od Grunt »

mhi píše: 26.02.2024 14:20 btw tusite jak se ta sleva prenasi na pokladnu? je zakodovana do QR kodu, nebo je nutne byt online pri aktivaci a ulozi se na jejich server, pokladna si to pak sparuje?
Wi-Fi. Aspoň tak to funguje v Tescu. Všechny ty krámy jsou bezdrátové. Když jim vypadne server na který se připojuješ tak jsou pistole plně nefunkční a musíš na to postaru.
mhi píše: 26.02.2024 14:20 Muj usecase je jiny - ja ty slevy takhle nelovim, na to nemam kapacitu. Ale jak jsem psal, obcas jdu do "ciziho" obchodu (ted to byl zrovna Albert) a proc tam tech 25 mlik nenakoupit, kdyz jsou okolo jedenactikoruny "s aplikaci".
Teď se vracím ze Slopákie. Naše kartičky a naše aplikace tam nefungují. Pokud chceš větší množství ale jakože se slevou jednoduše u pokladny počkej, jak budou procházet lidi, každého poros ať ti pípne svoji kartičku. Oni budou mít body a ty slevu. Všichni vyhráli. Když si připravíš třeba pivko za odměnu, myslím si že lidi ti i poděkují.
Krevel
Příspěvky: 131
Registrován: 03.02.2013 11:19

Re: Kde a jak ušetřit

Příspěvek od Krevel »

Náhodou jsem narazil na výprodej vysílaček Baofeng UV9R, jedná se v podstatě o model UV5R akorát s krytím IP67, upozorňuji, že kvůli krytí má i speciální konektor a ne 2-pin jako má UV5R. Za 400Kč mi to nepřišlo jako špatný kup, jedná se o modely z roku 2017 (aspoň ty co jsem koupil já), baterie zatím vypadají funkční.
https://www.levnoshop.cz/ostatni-4/vysi ... r-plus-8w/
Co mě nezabije...by mělo začít utíkat.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Kde a jak ušetřit

Příspěvek od bacil »

Já pořídil před rokem, no možná dvěma, třema, letí to, Quansheng UV-K5 kolem 20$ (už podražilo, ale ne moc).Dají se velmi dobře hacknout i do KV pásma (s příslušnou anténou samozřejmě).

Osvědčila se mě k tomu půlmetrová zalamovací taktická anténa (prakticky něco jako svinovací metr ve smršťovačce).

Zažilo to šílenou průtrž mračen na opasku bez pláštěnky, nikam to dovnitř nenateklo.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Odpovědět