Opravy a ine vychytavky

Transport suchou i mokrou nohou, jakožto i vzduchem.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od Baca »

p0172 O2 sensor (Bank 1) - směs příliš bohatá (program vyhlasuje ze je to fatalna chyba)

p0130 O2 Sensor (banka 1 senzor 1) - selhání *
P0130 - Vyhřívaná O2 Obvod snímače porucha (banka 1 senzor 1)

p0571 Układ ster. prędkością /przełącznik A hamulca - usterka*
P0571 - Cruise Brake Switch Circuit Malfunction*

p0135 O2 Sensor Heater (banka 1 senzor 1) - selhání *
P0135 - Vyhřívaná O2 Sensor Heater Circuit porucha (banka 1 senzor 1)

p0136 O2 Sensor (Bank 1 Sensor 2) - selhání *
P0136 - Vyhřívaná O2 Obvod snímače porucha (Bank 1 Sensor 2)



JA zhruba rozumiem o com ten zoznam toci, ale netusim rpeco tam tie chyby kurva su :-)
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od Nightmare »

Bača: okoukni, jestli nemáš někde urvaný nějaký čidlo. Mně tohle dělalo (Opel Zafira) utržený čidlo přímo na bloku motoru a bylo to tuším čidlo polohy vačkový hřídele??? No prostě přímo z bloku motoru čidlo. Dremelkou jsem v nějaký divný trubičce odbrušoval plast, abych se dostal na drátky. Pak jsem to chytnul a šup, byl jsem zpátky, začal jsem jezdit.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od Baca »

Chybu cidla by mi multieciscan ukazal. Presiel som ich vsetky, vsetky su OK :-( az na tu lambdu :-( Dufam ze to nebude v kabelazi lebo mi jebne :-(
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od bacil »

Kdyb to nepsalo takový divoký chyby, tak bych to tipoval na palivové čerpadlo nebo některý filtr
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od Baca »

Mal som UNO a tam sa mi stalo nieco podobne, Teda spravalo sa podobne a na vine bol termostat a cidlo teploty. Pritom na budikoch vsetko OK. AJ to cerpadlo mi napadlo, ale podla RJ to dava prilis vela benalu. Dokonca to vyhlasuje ako fatal error prilis bohata zmes.
Prežiť !!!
euaqa
Příspěvky: 59
Registrován: 14.03.2016 18:34

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od euaqa »

Zdravím, upozorňuji že nejsem automechanik, a možná napíšu kravinu. Ale podle mě by mohl být také problém v přípravě směsi. Takže buď si systém z nějakého důvodu myslí že jde do motoru více vzduchu než tam reálně jde a proto stříká více paliva. Tady bych zkontroloval jestli není ucpaný filtr sání a funkčnost váhy vzduchu. Nebo si myslí že vstřikuje méně paliva než reálně vstřikuje. To by mohlo být chybou měření tlaku paliva, nebo vstřikovače.
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od zedik »

bačo..sorry ale to je forma masochismu si pořád kupovat fiaty ? :lol:
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od Baca »

Prave ze nie je :-) Ono fiat ak sa dobre staras vydrzi naozaj HODNE, len si vyzaduje vacsiu pozornost :-) Ono v podstate tie preelektropnizovane auta co sa vyrabaju od r. 94 zhruba, su vsetko strasne sracky :-( No a ja som sa Stilu nejak velmi nevenoval :-( Teraz by potreboval tak 1500e aby som ho dal naozaj do poriadku. :-( A to je pre mna teraz privela.

Problem teraz je, ze je niekolko rieseni co to moze byt. KEdysi mi vypisovalo chybu potenciometra plynoveho pedala, obe lambda sondy, skrtiaccej klapky, zasluzilo by si aj vycistit nadrz a sietky na cerpadle atd atd atd.. . Nedavno som musel opravovat prevodovku, ale z a do auta som ju nemontoval ja sam, ale v malom servise mu ju montovali (ani boh netusi ako sa k tomu spravali, ci niekde nie je seknuty nejaky kabel a podobne). No a hladaj chybu :-(


Uprimne, keby som niekde nasiel UNO 1.5 55KW stvordverak vo vynikajucom stave, nevaham a beriem ho :-)

Alebo si pockam az dopaltim leazing a skusim si splasit uz nieco co vie jazdit aj po kopcekoch a je ovela vacsie :-D
Prežiť !!!
robert.dabel
Příspěvky: 14
Registrován: 05.02.2016 13:27
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od robert.dabel »

Nemáš ucpanej kat?Jak jsi psal,že jsi měl pletenec děravej,tak ti to šlo ven skrz něj a teď se to tlači skz kat.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od Baca »

Nevyzera ze by bl kat upchaty. Z vyfuku ide dost velky tlak. KEd prilozim ruku nemam sancu zastavitr motor, co pri upchatom kate ide lahko.
Prežiť !!!
robert.dabel
Příspěvky: 14
Registrován: 05.02.2016 13:27
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od robert.dabel »

Tak to je pravda.A co váhá vzduchu,zá když kecá tak to píše všechno možný jen ne tu váhu.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Opravy a ine vychytavky

Příspěvek od Baca »

VAhu toto auto nema len MAP cidlo a to je tiez fungel nove
Prežiť !!!
Odpovědět