Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Vysílačky, mobily, kódy a šifry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od Haluziak »

mapy.cz mají offline režim ale jen základních/turistickch map. Jinak fungují fajn akorát bez netu blbě vyhledávají.

Já potřebuji jako doplněk i appku s offline satelitními/leteckými mapami.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
MarkusX
Příspěvky: 212
Registrován: 19.03.2016 15:09

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od MarkusX »

Např. Google maps to umožňuje.
Zastřel bobra, zachráníš strom.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od proforma »

Majkl Night píše: 16.10.2023 23:56 Zdar,

jakou používáte aplikaci na Androidu pro automatické nahrávání hovorů?
Potřebuji aplikaci, která sama nahrává, nemusím při probíhajícím hovoru manuálně zapínat nahrávání, nehlásí druhé straně, že se hovor nahrává a nemusím mít mobil na reproduktor.
Myslim, ze nic takovyho legalniho neexistuje, od nejake androidi verze (9?) Android tyto funkce zakazuje. Ja takhle kdysi mela Parrot, pak mi jednou ze dne na den prestal fungovat a uz se to pak vzdycky podarilo rozbehnout jen na starsich mobilech, na novych ne.

Pokud byste nekdo mel tip na nejaky funkcni SW, taky uvitam. Proste zcela automaticke spusteni s prichozim hovorem - taky bych chtela mit nahrany vsechny ty smejdy, co furt neco nabizej nebo otravujou, ale nez clovek najde a spusti Zaznamnik, uz pomalu neni co nahravat.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od TomSmith »

Už jsem to tady psal, pořád používám ACR které jsem si kdysi zaplatil a které pak zařízli, ale v Samsung shopu je pořád ke stažení. Byl s tím trochu opruz na Androidu 12 kdy se to často deaktivovalo, ale kupodivu po migraci na Android 13 je ta apka stabilnější a funguje mi úplně bezproblémově a to už dávno nemám Samsung ;)
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1153
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od Alstratt »

K tem mapam. pokud si hracicka a chces neco taktickeho jako ciste mapy, planovac s doplnkama do toho. Tak tu ode me byly odkazy na ATAK - Android Team Awareness Kit. Maji civilni verzi, pak vojenskou, je to na android, apple, windows. Muzes zkusit pokud ti to bude vyhovovat. ATAK, CIVTAK, ITAK, WINTAK. Na youtube jsou i navody jak pridat mapy a jine, jak s tim fungovat. Nejake odkazy byly dany i sem ode me.
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
mengele
Příspěvky: 73
Registrován: 27.09.2016 13:07
Pohlaví: muž

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od mengele »

Pokud jde o offline mapy pak roky používám Mapy.cz, - mám stažené mapy ČR + Polsko a Slovensko v mobilu. Využívám jak pro chození pěšky, tak jako navigaci v autě. Nic lepšího jsem zatím neměl. Pro případ většího problému mám v tabletu staženou offline celou Evropu, + desítky dalších zájmových oblastí. Na počítači používám Google earth-satelitní fotky, ale jen online. Neumím si představit, že by to chodilo offline-ty fotky by stažené musely mít velikost v Terrabytech.
mengele
Příspěvky: 73
Registrován: 27.09.2016 13:07
Pohlaví: muž

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od mengele »

Pro Haluziak: jestli chceš na navigaci offline satelitní mapy, lze to udělat z Google earth- návod máš tady.
https://www.youtube.com/watch?v=fDZYYT5 ... wanttoknow
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od Patrol »

Před nedávnem jsem smutnil nad ztrátou aplikace balistické kalkulačky Strelok, která byla zakázána kvůli ruskému původu. ,Tak už jsem našel něco co vypadá trochu podobně a až se mi tam podaří postupně navkládat data a hodnoty, které jsem tam měl, bude to snad i podobně praktická Appka. Jmenuje se to: Chairgun Elite
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Aplikace do chytrých mobilních telefonů

Příspěvek od bacil »

Ale vždyť na ni tady šel odkaz ke stažení přímo z jejich webu.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Odpovědět