Dobré zprávy

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Lyster »

Státní zástupce Zeman obnovil stíhání premiéra Babiše v kauze Čapí hnízdo
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/andr ... domaci_lre
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Nicotinick »

Tvl, co je na tom dobrého. :roll: Babiš je sice zmrdík, ovšem jestli potřebuješ, aby v téhle zemi vládli Komsomolci 2.0 s wifinou, ruku v ruce s Eurohujerskou TOP, tak se raduj. To fakt nikomu nedochází, že ten tlak na Kobliháře souvisí s V4 ?
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5383
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Rafael »

Začíná mi být, vlastně už dlouho je, ta naše justice..., ted́ nevím jesti k smíchu nebo k pláči...
A to není dobrá zpráva.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od MrPorter »

Nicotinick píše:Tvl, co je na tom dobrého. :roll: Babiš je sice zmrdík, ovšem jestli potřebuješ, aby v téhle zemi vládli Komsomolci 2.0 s wifinou, ruku v ruce s Eurohujerskou TOP, tak se raduj. To fakt nikomu nedochází, že ten tlak na Kobliháře souvisí s V4 ?
Asi tak. Babiše jsem nikdy nevolil, nikdy volit nebudu. Ale když vidím ty zhulený komunisty na třetím, někdy bohužel i druhým místě, tak jsem za Babišovu 30-procentní hráz velice vděčný.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od devlop »

dobré zprávy ne kvůli článku, ale kvůli diskuzi pod ním. Neuvěřitelné, ale mám dobrý pocit z toho, že lidé v této zemi mají zatím stále oči a myšlení otevřené, a nikoliv zabedněné v EU sluníčkové a USA poklonkové muslimské, buzerantské prdeli, jako lidé v ostatních státech Evropy, včetně Slovenska.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mili ... omaci_lesa

jinak fajn fotka, všimněte co má ten zrzo buzík připnuté na "hrudi". Výmluvnější spojení s historií a odkazem na vožralu soroso Havla snad ani není možné lépe ilustrovat. ;)
Přílohy
Screenshot_120.png
Screenshot_120.png (433.92 KiB) Zobrazeno 4763 x
Jenyk
Příspěvky: 45
Registrován: 04.01.2016 13:41

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Jenyk »

Tak jestli 30% voličů nevadí, že si zvolili grázla, kterému jde jen o jeho zájmy, kterému je všichni hodně draze platíme a který jde (možná i doslova) přes mrtvoly, tak fakt máme, co si zasloužíme. A hráz proti komunistům? Kteří ho drží u moci? A chtějí menší deficit státního rozpočtu? Fakt dobrý.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od bacil »

Babiš má na svědomí víc než myslíte a vůbec si dovedete představit - podobně jako Klaus. Jenže - hříšník se obrátil. Na stará kolena spravují co rozdrbali - a tím jsou nepohodlní. Já bych ho, i s tím co o něm z doslechu vím - i právě proto, volil, ač jsem ho dosud nevolil ani jednou.

Už jenom proto, že patří do sluníčkářské "osy zla" - Trump - Babiš- Zeman - Orbán - Kurz - Lukašenko - Putin - Assad - Duerte - Maduro - Kaddáfí...

...mu držím palce.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Jenyk
Příspěvky: 45
Registrován: 04.01.2016 13:41

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Jenyk »

Co prosím spravil? Nárůst státní zvůle, počtu úředníků, nákladů na státní správu, deficitů v době růstu, zastavení investic do infrastruktury...že zrovna rozpadlíkovi imponuje bobtnání státu by mne asi v Čechách už ani nemělo překvapovat.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5383
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Rafael »

Babiš je dle mého názoru jen
Vyhánění čerta ďáblem
aneb
"možná" volit v některých směrech jen "menší zlo"...
*
Osobně mu po jeho nejrůznějších veletočích a při začátcích jeho politické kariéry, kdy vůbec nereagoval, na rozdíl od jíných politiků, na jakékoliv dotazy v netových médích nevěřím ani jeho jméno. Hlavně to bylo viditelné na PL.

Ale je to jen můj názor - nejsem žádný politolog ani znalec politické scény.
Jen jako blbý valach si myslím, že ten člověk je schopný všeho co mu přinese prospěch a proto je velmi nečitelný a nepředvidatelný a je schopen když mu to přinese nějaký prospěch měnit své názory a postoje velmi často a rychle.

Jinak nevím jak komu, jak kde, ale mi přišla jeho vláda a nápady jako hodně velká buzerace v hodně směrech.
*
*
*
(Když to hodně, ale hodně přeženu, tak za jeho soukmenovce G.Husáka jsem se cítil v některých aktivitách svobodnější).
*
A teď mě bijte...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od dracekvo »

Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Nicotinick »

Vanďáku se začalo přezdívat Vysoké Mýto v Severních Čechách ? :)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od proforma »

Volby v GB drtive vyhrali konzervativci, brexit se zjednodusi a urychli.
Ticha zavist...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/onli ... paign=null
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od PaF »

Už jsem to psal jinde, ale nedá mi to nezopakovat... Dobrá zpráva na pátek 13.
Britové odmítli komunismus doma (Corbyn) i vně (EU) :yes
senil
Příspěvky: 118
Registrován: 23.05.2018 17:16

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od senil »

Británie vyhrala Bitvu s EU, brexit bude. Teď ji čeká bitva se stále agresivnějším islámem a levicovými neomarxisty c infiltrovali tamní instituce. Takže jěště vyhráno nemá.
https://www.epshark.cz/clanek/2878/lond ... y-kontrole
sacket
Příspěvky: 87
Registrován: 22.12.2017 17:32
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od sacket »

Já si myslím že odešli, aby mohli v klidu budovat ten svůj Británistán a nikdo jim do toho nekecal a ne z jakýchkoliv jiných pohnutek.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od TomSmith »

Taky přidám jeden poovzbuzující článek na dané téma:
Johnson ukázal cestu konzervativcům v celé Evropě. Demolice Corbyna je dobrou zprávou
Svérázného Johnsona mnozí vykreslovali jako chaota, neschopného politika anebo rovnou jako důkaz, že Britové si brexit ve skutečnosti nepřejí. Byl to omyl. Nyní s jistotou víme, že britští voliči odchod z EU chtějí. Možná ještě víc, než si ho přáli při referendu, protože tyhle volby byly právě o vztahu Londýna s Bruselem.

Pro konzervativce na kontinentu je to návod. Johnson mnoho kompromisů nedělal a neměli by je dělat ani oni ve zbytku členských států EU. Johnson se neohlížel na mínění mainstreamových médií a ignoroval jejich názory. Zkrátka pokud něco píšou v Guardianu, politická realita je pravděpodobně opačná.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Hohepa »

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... paign=null
Výstřižek.PNG
Musím říct , že to je pěkná a ftipná značka.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od dracekvo »

Já bych to až tak jako dobrou zprávu neviděl. Protože v polsku se dostávájí černoprdelníci do sedla a z toho taky nikdy nebylo nic dobrého.
A jako člověk kterej žije heslem žij a nech žít, nevím proč by se buzna, nebo lesba nemohla dojít najíst do restaurace.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Hohepa »

já zas nevím proč by majiteli podniku (nebo čehokoliv) mněl někdo diktovat, koho musí a koho nesmí "obsloužit"(zaměstnat, ubytovat atd).
a je jedno , jestli se jedná o nekuřáky, děti, houmlesáky, marťany, indiány, číňany, hnědočechy, buzny....

a ono už nejde jen o "veřejné podniky" . Když si dáš inzerát, že pronajmeš byt tak dle svých dojmů a sympatičnosti zájemců si vybereš nájemce. Pokud jeden z odmítnutých tě zažaluje, že jsi ho nevybral protože je jiný (viz možnosti výšše) a žes ho diskriminoval a žádá omluvu a finanční kompenzaci, tak jsi v prdeli jak říďa ze zdrávky. :head
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od PaF »

Jasně, je nepřijatelné, aby byl majitel bytu (jednoho, který momentálně nevyužívá) potahován za to, že si nevybere někoho (kohokoliv), k němuž nemá důvěru (byť na základě zobecněné zkušenosti či pocitu).
V okamžiku, kdy někdo provozuje veřejné provozy na sebe bere jakousi odpovědnost za věci veřejné. Jestli pronajímá sídliště, provozuje restauraci nebo školu, mají jeho rozhodnutí vliv na veřejný prostor. Bylo by samozřejmě fajn, kdyby se každý takový provozovatel choval eticky a nikoho nediskriminoval. Ale pokud to nefunguje, jistá míra zákazu diskriminace mi nevadí. Skutečně nevidím důvod zakazovat homosexuálům návštěvu restaurace... Jiná věc je, pokud se takoví "nechtění" zákazníci chovají nevhodně, ale to lze řešit přes jiné zákony (pohoršování, obnažování, obtěžování - u homeless např. hygienickou neúnosností, u mladých raubířů neúnosnou hlasitostí, čorkaření apod.).
Odpovědět