SOUMRAK ZÁPADU

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4510
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Serža »

mart0 píše: 11.03.2021 19:49 Tak je to vysvětleno, asi to platí i pro menšiny pedofilů, zoofilů a násilníků.

EU je zónou svobody sexuálních menšin, usnesl se Evropský parlament
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... t-40353711
platí to i pro pedokanibaly?
jen se ptám....možná další Overtonovo okno....no však víte....
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Radek07
Příspěvky: 1190
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Radek07 »

https://www.youtube.com/watch?v=6TPT8SR ... issGermany

Miss Deutschland 2021 - přehled zvláštních stvoření a idiotů

- žádná přehlídka v plavkách (pěkné holky tam ale byly)
- muslimka v hidžábu v porotě
- lgbt buzna v porotě
- modelka s nadváhou

Vyhrála to sice německá blondýna, ale celkový směr miss je děsivý. Hodnocení videa tomu odpovídá.
drigon
VIP
Příspěvky: 3005
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od drigon »

Neskutečně, civilizační sebevražda v přímém přenosu.


Kde je kýbl, jdu se :puke .
Koukej tak, aby jsi viděl.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Germanik1 »

Obecně Němky sou krásný až po 6 pivech. Tam ta přidaná estetická hodnota stejně chybí. Tak udělali z nouze ctnost. Ale umějí rodit Vaterlandu vojáky. Třeba už to zase hodnotí.
Udělám co musím
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od kawa5 »

Ja to vidim jednoduse lidi to prestanou sledovat ;) pac bezna populace je stale stejna. Par kriplu to nezmeni, srandovni je fakt ze az se muslimaci dostanou k moci tak prvni koho zlikviduji budou tyhle divne mensiny :D
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Paul »

Slušný peklo, kromě přehlídky magorů, opravdu krásná móda černých pytlů. Zřejmě inspirace u islámského státu :)

No běžná populace, z těch pár němců co znám by většina řekla něco jako: "je to trochu divný, ale je to potřeba". Opravdu proti by byl tak 1 z 10.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od devlop »

V soutěži už se kvůli boji proti sexismu neprocházejí finalistky po pódiu v plavkách, z pohodlných křesel porotců je většinou nehodnotí muži a vítězka by měla splňovat především normy vnitřní krásy.

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/o ... r-40353644

podle mne to je pořád málo, genderovci, přitvrďte, doufám, že v Miss DE 2022 budou mezi finalistkami i muži a minimálně jedna bezpohlavní osoba, ať je to vyvážené :puke

EDIT: takže už se neříká, že jim to musí hlavně politicky myslet, ale musí splňovat "normy vnitřní krásy", už chápu
mart0
Příspěvky: 984
Registrován: 09.08.2020 21:39

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od mart0 »

Taky dobrý nápad, prý by to zabránilo diskriminaci všeho druhu :D

Zákaz vycházení mužům po 18. hodině, navrhuje britská poslankyně kvůli případu zmizelé ženy
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... y-40353771

Aby paní baronka nebyla překvapená až projde jiný zákon od nových Angličanů, že žena nesmí z domu bez doprovodu manžela nebo otce.
pekoz
Příspěvky: 251
Registrován: 04.07.2012 8:27

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od pekoz »

Tak po tom co jsem zhlédl oduševnělou tvář aristokratky jsem usoudil že v jejím případě bude také burka velkým přínosem pro společnost.
Jak se říká "oko do duše okno"
mart0
Příspěvky: 984
Registrován: 09.08.2020 21:39

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od mart0 »

Minneapolis zaplatí rodině mrtvého George Floyda více než 500 milionů korun
https://www.lidovky.cz/svet/minneapolis ... anici_hekr

Myslíte, že takové peníze dostane i každý zavražděný policista?
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Maximus »

Uvažuji nad vláknem "Soumrak ČR" :
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/polit ... n=Aktualne

Nechápu, jak svéprávní občané této země, která tak utrpěla komunismem a totalitními režimy během 20. století si může znovu volit tu rudou pakáž přestříkanou na zeleno s jointem v hubě.

Kdo zapomene na svoji minulost, prožije si ji znova. Bohužel IT technologie a média 21. století mohou dát této nové totalitě zcela novou dimenzi.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Ortvar
Příspěvky: 288
Registrován: 03.01.2017 18:10
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Ortvar »

To si nevybereš Maxime. Jsou všichni stejní. Mám dva známé, co do politiky šli aby to napravili, jeden to nedal a z druhého se stal stejný zmrd jak ostatní.
Jediné co by bylo ok je osvícený panovník. Ale problém zase bude když na něj přestanou svítit.
Warriors are not the ones who always win but the ones that always fight.
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od honzasl »

Můžete mi dát příklad funkční země s "osviceným panovníkem"?
Ortvar
Příspěvky: 288
Registrován: 03.01.2017 18:10
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Ortvar »

Karel IV. Vím , byla to jiná doba, ale : Právo má být srozumitelné, spravedlivé a vymahatelné.
Dnes není ani jedno z toho.
Warriors are not the ones who always win but the ones that always fight.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Maximus »

Také jsem chtěl svého času do politiky - i těmi "správňáky" z GŠ mi to bylo doporučeno jako jediná cesta tam něco změnit. Nicméně není zatím politická strana, která by byla slučitelná s mými morálními zásadami jak obsahově nebo bohužel personálním obsazením. Během různých jednání o zbraňové legislativě, TO a dalších jsem měl možnost mluvit se zástupci různých pol. stran. Dali se najít snad v každé politické straně kromě Pirátů aspoň jednotlivci, se kterými se dalo diskutovat na určité intelektuální a morální úrovni. Ten průměr ve mě vyvolával spíše deprese a to je reprezentativní vzorek lídrů voličské základny.

Na komunální úrovni je to také bída - na Zlínsku vycházím s SPD výborně (také jsem je volil), na centrální úrovni se to moc nedá. Trikolora na Zlínsku tragédie. O jiných stranách se vůbec nebudu bavit :punch.

Nevěřím na osvíceného panovníka - jako zarytý zastánce demokracie a republiky říkám prostě ne. Pouze v dobách zlých se rodí silní vůdcové, které zemi vyvedou z marasmu jako Winston Churchill, ale i ten měl politickou moc v rámci demokratického zřízení nebo naopak stát zavedou až do zkázy jako levicoví vůdci typu Adolfa Hitlera či Pol-Pota.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Paul »

Zhruba podobně svéprávní byli, když volili socany a ANO. To je taky rudá pakáž a implementují téměř všechny hovadiny se kterýma by přišli soudruzi Piráti.

Co se týče průzkumů, v roce 2017 měla slavná ČSSD někde o 2/3 hlasů více než nakonec dostala. Kdo si zaplatí, ten má průzkum.

@Ortvar: Karel IV. neměl jen světlé stránky, za něj se tu poprvé začali upalovat "kacíři", dal katolické církvi téměř neomezenou moc, protože se nechtěl opírat o šlechtu a to se v průběhu pár dekád zvrtlo natolik, že došlo k husitským válkám.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Maximus »

Když se člověk podívá na to spektrum politických stran co se dostane podle průzkumu do parlamentu, tak člověka přejde nějaký optimismus.

O tom, že je ten průzkum cinknutý nepochybuji ani okamžik :punch .
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
tom384
Příspěvky: 467
Registrován: 10.05.2020 14:05

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od tom384 »

Maximus píše: 14.03.2021 21:14 Také jsem chtěl svého času do politiky - i těmi "správňáky" z GŠ mi to bylo doporučeno jako jediná cesta tam něco změnit. Nicméně není zatím politická strana, která by byla slučitelná s mými morálními zásadami jak obsahově nebo bohužel personálním obsazením.
Celej problem CR je ze lide neveri na politiku. Mysli si ze je to neco fuj. A i ti co by teoreticky mohli neco zmenit se na to nakonec vykaslou. Misto aby se prali o svuj stat, tak nechaji politiku delat lidi o kterych si mysli jen to nejhorsi. Nechci byt zbytecne kriticky, sam na politikckou karieru nemam potrebne vlohy, nicmene mas v podpisu vetu:

"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.

Myslim ze presne tohle je ten nezajem ktery T.G.M myslel.
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od honzasl »

Jak by vypadal průzkum, který cinknuty není?

Karel IV, kromě výše uvedených, nedokázal rozpoznat, který z jeho synů je lempl a ten schopnější nedostal šanci.

Typické pro firmy, kde ego zakladatele nedovolí vyrůst nejakemu nástupci a zbydou jen patolizalove nebo synové...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Maximus »

To honzasl: To je ve své podstatě jedno - myslím, že by se mi nelíbil ani ten necinknutý :evil:

To tom384: Tome, věřím až bude opravdu zle, tak alespoň část lidí pochopí, že volbou lidí, kteří jim slibují jen zářné zítřky, ideologii popírající zákony fyziky i biologie, pečené holuby létající až do úst či jednoduchá rázná řešení si podřezávají sami sobě a i svým dětem pod sebou větev.

Pak bude čas na novou stranu, nové lidi a nová řešení. Chci být u toho a udělat maximum pro to, aby tato řešení byla v souladu s principy demokracie a svobody. Dnes pokud nemáte za sebou mocné mecenáše a koupeno alespoň několik novin, pod palcem dostatek šéfredaktorů v TV a internetových denících, tak hyeny z "demokratických" stran se do vás pustí bez ohledu na to, jestli váš nápad či iniciativa je pro většinu občanů či tuto republiku prospěšná a morálně obhajitelná. Už VV byli jasným příkladem, že úspěchy a ideje se v politice neodpouští a Babiš se drží zuby nechty jen díky svým miliardám a vlivu v médiích. Kdyby byl "jen" multimilonář, tak už je dávno odstaven od lizu, který si snaží držet "tradiční" politická uskupení.

Covid jasně ukázal, že zájmy jednotlivých parlamentních stran a politiků jsou nadřazeny zájmu občanů i samotné této země. Ani v případě takovéhoto nebezpečí nedokázali politici vládních a opozičních stran spolu spolupracovat a shodnout se na otázkách bazálních postupů a strategiích ekonomického přežití naší republiky. Nechci si raději ani představit, jak by tito lidé měli čelit skutečnému nebezpečí v podobě epidemie se smrtností třeba 20% či invazi 100 000 migrantů, kteří by nám byli kvótami během několika let z Bruselu "béfelem" přiděleni.

To je ta chvíle, kdy neschopnost lídrů vyplave v holé nahotě na povrch a lidé budou hledat nová řešení. Pak je "jen" potřeba, aby lidé dali přednost krvi, potu a slzám při obhajobě svých svobod a státnosti před ideologickými žvásty a totalitou jednoduchých řešení. To ale bez skutečných státníků nelze.

Tím nechci říci, že by se občané neměli angažovat - naopak je to jediná cesta k nápravě. Ale je to o tvrdé práci "od spodu", kdy neřešíte moc čas osobní, ani ten pro rodinu a přátele, vlastní prostředky, etc. Setkáváte se s lidmi, se kterými musíte jednat i když by jste si nejraději před nimi odplivli. Je to svým způsobem řehole, dosáhnete jistých úspěchů, proběhnou parlamentní volby, rozdají se po volbách znovu karty a můžete začít skoro od začátku. Já jsem už tomu jistý čas věnoval a stálo mě to skoro rodinu a to mám zatím děti na prvním stupni ZŠ. Prostě mám teď jiné priority v životě, ale věřím že vhodný čas pro návrat přijde. Zajímavé časy se totiž blíží o dost rychleji, než jsem to před více než 10 lety při vzniku Rozpadu předpokládal.

Navíc se nacházíme v situaci, kdy jako národ jsme silně polarizováni a tak zoufale nejednotní i v otázkách nutného přežití.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Odpovědět